Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
44
ako si u srbiji predlazem hp .. vise servisa i povoljniji je .. Ja nosim pakard bell vec neko vreme (uzet u francuskoj) radio je 3 godine odlicno bez mane , ali u zadjih 6 meseci je poceo da pravi probleme , na ploci i sl ... Ovde nema delova za njega i to je veliki problem ...
a posto nisma ljubitelj asusa nikako najbolji odabir ti je HP Compqt ... slican model sam kupuo prijatelju pre poal goine i radi ko zmaj ...

Mada kad ja kupujem komp obicno se odlucujem prema prenformasama :
Procesor - treba znati kako radi i kako se ponasa pod opterecenjem i sl..
Memorija - sto vise to bolje i bitno da bude novija (dd3 min)
Hdd ako ti je bitna velicina
Grafika u zavisnosti sta zelis da radis na lapu

razmisli pa javi ako ti treba jos stogod ..
PS ako te bude interesovao jos koji mogu da ti pomognem imam dilerske cene na nekim mestima
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Znas sta: najbolje bi bilo da ostavis linkove ka specifikacijama tih modela jer ovako iz naziva nista ne moze konkretno da se vidi. Napisao si Asus 5250, a ja nalazim samo Acer sa tom oznakom i deset razlicitih konfiguracija. Daj neke linkove da pogledamo specifikacije svakog laptopa ponaosob. Freck je u pravu sto se tice Packard Bell, u principu najvise paznje treba obratiti na garantni rok koji pruza prodavac.
Dakle, posalji linkove ka aparatima, napisi za sta ti treba laptop i jel to nov ili polovan laptop sto hoces da kupis.

P.S. Nemoj da otvaras duple teme. http://serbianforum.org/kompjuteri/294315-packard-bell-tk85-jn-200it-i-compaq-cq57-302sl.html

[INFORMACIJA]teme spojene[/INFORMACIJA]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.11.2011
Poruka
3
Eh jest hvalaaa care. Mozda i stavim koju sliku ako uspijem da uslikam vecu... Evo ti jedan Thanks.
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
1
Pomoć oko poveziivanja ms-6507 ver:2 matične

Kod:
http://www.msi.com/product/mb/MS-6507.html#/?div=Manual
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Kupi kompresovani vazduh u bočici i izduvaj bez ikakvih problema bez ikakvog skidanja hladnjaka i procesora samo otvori kuciste.
Ili daj da ga rastavi neko ko zna.
 
Učlanjen(a)
05.11.2011
Poruka
1
Hitno, problem s monitorom.

Na monitoru mi se sužila slika, kada povučem monitor naprijed ili poguram malo nazad vrati se širina slike, čim pustim monitor opet se suži slika, mislim da je hardverski problem.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Zasto stampac lexmark x2550 mesa boje ?

Prilikom stampanja nekih decijih bojanki u formatu BMP image , stampac pocinje da stampa u nekoj crvenoj ili cak ljubicastoj boji ( slike su crno bele , velikog formata ) .Ovo se desava i kada stampam bojanke u formatu JPG . Kada uzmem da stampam neki World i Exel dokument stampac normalno odstampa u crnoj boji . Ketridji su posle pojave problema dopunjeni i problem je ostao isti . Ako neko zna o cemu se radi rado bi mi dosla pomoc . Unapred zahvalan SRLEFLOJD .
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Izvinjavam se forumasima . Problem je bio sledeci : pre ovog stampanja radio sam fotografiju u boji , gde sam menjao parametre stampaca , koje je on zampatio , i zato sve vreme on misli da stampa fotografije i zato je stampao u boji crno bela dokumenta . Pozdrav jos jednom od SRLETAFLOJDA .
 
Natrag
Top