Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Pa stvarno ne znam ko bi trbalo da procita temu ispocetka cek ,a sto se u pocetku teme pominje phenom II 965 I 5770 JE po svemu bolja od 4870 ,a u nekim igrama stize i 4890 . A za plocu definitivno nisi u pravu Milosmisa ima staru plocu koja nikada nece biti bolja od 790 cipa .

Citaj dalje od pocetka teme do 14 posta covjek ti je ljepo napiso da mu je riknuo sadasnji procesor i da se odlucije da nastavi intela a ne da prelazi na amd-a

Gle istina je ali posto ces kupovat prvo 4870 ljepo ti je korisnik miskonish napiso da je bolje uzet jednu grafu a ne ic na cross jer to nece bit stabilno kao sto je stabilna jedna grafa te ti je moguce rusenje sustava i zajebancija sa driverima.
Po meni bolje ti je ostani na toj 3870 (ili 3890 nisam siguran) i onda iduci mjesec kad skupis pare kupi 5850 ili 5870 i bit ces miran za iduce 2 godine.


Mislim da ti chiftec od 550 w nece moc gurat 2 4870 ali nisam siguran ima negdje na netu izracun pa pogledaj dali ce ti moc gurat il ne
Kod:
http://educations.newegg.com/tool/psucalc/index.html
Tu sam stranicu naso ali ima jos jedna bolja samo se nemogu sjetit koji je link do nje
Sto se tice igrica ljepo ces se igrat sa crossom upalis ga kad ides igrat recimo zahtjevniju igru i ugasis kad završiš sa igrom. Na starijim igrama neces vidjet neko razliku osim u broj fps-a
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
ali ja bi da bude 2gb

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

a kako se on pali i gasi.El to komplikovano,ili je potrebno 2-3 klika,msm ne da sedam za komp 15 min pre da bi upalio cross :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Palit se treba u ati catalist centru tamo imas opciju crossfire i stavis kvacicu upaljen maknes ugasen
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
po ovom sajtu bi mi trebalo napajanje od minimum 750w
http://educations.newegg.com/tool/psucalc/index.html

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

el sadrzi sedmica u sebi directx 10?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
da ali to je stranica od njihovih napajanja dovoljno bi ti bilo mislim corsair od 550W.

MIslim da sadrži ali nisam 100% siguran a i osim toga kad stavis novu igru dobit ces ponudu da instaliras dx10
 
Natrag
Top