Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
12
danas sam sve probao, dogradjivao graficku, registruje sve do boot i onda nista,
promenim napajanje, nista
ppromenim ram , nista
pokusam boot odradim formatiranje hdd (win xp) , krene kopiranje fajlova i prvi restart i nista,
probam zamenu ekrana, nista
totalno sam se pogubio,
sve sam iskljucio dodatne uredjaje
procesor u biosu prepoznaje
temperatura je normalna
pomagajte
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
pogledaj ovde, možda ti pomogne da se odlučiš!

Kod:
http://www.epson.hr/hr/hr/viewcon/corporatesite/products/mainunits/overview/11398

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Hitno ! Slot za VGA

Posto sam do sada koristio IGP kartice, zanima me da li je ovo slot za obicnu graficku karticu !?DSC03683.jpgDSC03682.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2012
Poruka
18
Ako si u mogucnosti,probaj hard da formatiras na drugom kompu ili probaj drugi hard na tvom,meni se slicno desilo i bilo je do harda... pozz
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Nije AGP slot na slici, vec PCE16x . Staru karticu nemozes koristiti na ovoj ploci.
 
Učlanjen(a)
22.03.2013
Poruka
3
Izlozba vase polovne konfiguracije

Izlozite vas polovni racunar ili komponente u nasem poslovnom prostoru za samo 10 eura dnevno,obezbedjujemo do 5 kupaca dnevno,nudimo servisne usluge,instalacije O.S,garancije vasim kupcima,sigurnu prodaju,vama isplata do kraja dana.


Javite se na vukadinovo@gmail.com ili na 0628725081
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Bilo bi dobro da malo sredis registar interface-a za periferne uredjaje USB kontrolera, dakle instaliraj program za ciscenje registra (mozes TuneUp Utilities 2013, ASC Pro i sl), kako bi se nepravilno formiran interface obrisao i kreirao ponovo, naravno kamera treba biti iskljucena.
Restartujes komp posle ciscenja registra, ukljucis kameru, treba da se pokrene instalacioni Wizard (zavisno koji OS imas), ako imas raspakovane driver-e u folderu, samo prosledi putanju kroz taj Wizard ili iskljuci Wizard i pokreni driver ako je .exe ekstenzija istog, sacekaj da se instalira, zatim ce sam zapoceti konfigurisanje interface-a u registru i instalaciju u sistemske file-ove, trazice ti mozda da reboot komp, potvrdi i posle podizanja sistema trebalo bi da radi.
Ako ces instalirati gore navedene programe za odrzavanje, onda sve lepo sredi, dakle, ocisti zaostali cache aplikacija iz sistema, defragmentuj HDD i tek onda kreni sa instalacijom Web kamere.
 
Natrag
Top