Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
dvoumim se izmedju GT610 i 6450 netreba meni nesto mocno puno ,a neizdvajaju mi se vece pare za grafiku jer je necu koristiti toliko zahtjevnim igrama
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
12
no signal na ekranu, hitno pomoc :-(

pozdrav forumasi
juce mi komp stade
tj upalim ga, udjem u bios, krene d a starta windows i samo se pojavi no signal, kao da je ugase
kuler se jos okrece, hard disk radi, ali neradi u pozadini windows, izgubim komande na tastaturi i nema klasicnog zvuka
graficka je integrisana, trenutno nemam nikakvih rezervni delova da isprobam
sta bi moglo biti
maticna, procesor,
ima samo dodanu zvucnu kartu, sve ostalo je integrisano
pozdrav unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Pomoc oko stampaca

Imam stampac HP F2290 kad kliknem da printam sliku u boji posle nekog vremena mi izadje nesto de je ta slika al nije u boji neg crno bela tako za svaku sliku :( nzm kako to da popravim?!
POMOC!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
1
Savet za HD 7770 grafiku

Ljudi, da li neko zna da mi kaze zasto kada podignem sistem , Win 7, i kada instaliram drajver za graficku, koja je inace amd radeon HD 7770 1gb ddr5, komp nece da je prepozna kao 7770 vec kao 7700?? Hvala unapred... U radnji gre sam kupio karticu mi naravno kazu da to tako treba i da sve kartice amd radeon hd sedme serije ovako prepoznaje windows. Da li je to tacno??
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
meni se to desilo i kad sam mu digao sistem radio je normalno... probaj pa javi ako budes uradio sta...

ako ne budes uspeo probaj i da izvadis bateriju na kompu... po ovome sto si rekao ne deluje mi da je nesto strasno...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
do koliko para hoces da kupis grafu??? nista znacajno neces postice ni sa jednom od te dve...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
mozda ti ti portovi ne rade pa zato nece da prepozna,al u sustini sto se tice instalacije nije bitno jel ukljucena ili nije...
cak stavise ako imas win 7 ne moras ni instalirati drivere... ukljuci kameru i ostavi, komp ce sve sam da odradi...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
koju god izaberes neces se pokajati s tim sto ti je 7770 jeftinija pa bi mogao da si kupis jos rama ;)
e da i za 650ti ti treba malo jace napajanje... ali ako neces da stedis pare onda 650ti
 
Natrag
Top