Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Odlicno batice, nece tvoj CPU kociti GTX 650 Ti, zato sto ces instalirati kompletan Software i driver za nju sa podrskom za Physx i CUDA Core, samo je stavi i videces kako klizi BF3.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
nikolajub zapisao sam sve to sto si napisao i mislim da ce bez monitora biti oko 340 evra ta cena mi odgovara a monitor cu sam izabrati a znas li mozda negde u Nisu ima li prodavnica gde mogu sve to da nadjem ako mozes da vidis na winwin kako se vec zove dali ima to ?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Nikolajub je temeljno odradio predlog. Ako je za igranje teško da ovog momenta može bolje za taj novac. Nadam se da ćeš uspeti da delove kupiš u jednoj prodavnici pa da ti to tamo i sklope. Ili da imaš nekog iskusnog majstora drugara koji te neće odrati za posao oko sklapanja hardvera. Naravno da ovakva mašina može uspešno da poradi i druge stvari - ali će to biti daleko sporije nego sa višejezgarnim procesorom - a upgrade koji bi radio u jako bliskoj budućnosti a da ima smisla samo za procesor bi te koštalo koliko pola ovakve mašine. Mislim da su to dodatni faktori za odlučivanje. Ako je prioritet igranje - i da godinu i po možeš sebe zadovoljiti u tom smislu ovo je pravi predlog... nikolajub je izuzetan savetnik i rado se uključuje u forumske prepiske i gotovo sigurno će ti pomoći da još preciznije definišeš stvari i odradiš posao sa kupovinom mašine. Srećno.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Nikolajub hvala ti puno ici cu u tehno MS tamo ima sve sto si ti zapisao a monitore koju marku da uzimam ja imam acer 21 inc i jebe me treperi ekran zelene linije i ostalo...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Koliko sam ja naporan jbt... Da radim li windows Update na ovaj comp stari ne radim i odlicno funkcionise ?
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2013
Poruka
3
Par pitanja u vezi konfiguracije!

Pozdrav drugari, treba mi par informacija i molim sto strucnije odgovore.

Imam sledecu konfiguraciju:

Procesor: Inter i5 2500k
Maticna: MSI Z77A G45
Graficka: MSI GTX660 TwinFrozr III 2GB OC
RAM: 8GB Kingston HyperBlack 1600 MHz
HDD: 1TB WB Caviar Green (trebalo bi da je green)
Napajanje Raidmax 700w Bronze 80+
Kuciste: CM Silencio 650
Monitor: LG W2240 Flatron

Planiram da u buducnosti uzmem nov monitor, SSD i hladnjak za proc kad resim da ga klokujem.

Zanimaju me sledece stvari:
1. Da li se stvara "usko grlo" zbog neke komponenete?
2. Ako se stvara, da li klokovanjem moze da se sredi?
3. Koliko je maticna dobra za klokovanje?

Unapred hvala na odgovorima!
 
Natrag
Top