Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Batali to brate, imaš za 40 evra više (200 evra), znatno bolju mašinu.
Nije isti kao onaj gore, ali samo sa tim processor-om nećeš se naigrati, i treba ti grafika, nešto u rangu HD5750 pa na više, što podiže ulaganje toj mašini.
Imaš konfe do 300 evra da biraš, bolje skupi još para, nego da se patiš sa starim socket-om, svaka Intel Sandy Bridge G6xx serija procesora ili AMD A-3xxx pa na dalje će pregaziti tu konfu, za malo više para
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2012
Poruka
13
backup windowsa

pozdrav svima i jedno pitanje kako se bekapuje windows kad padne a imam bekap na "D" koji je postupak radnje?
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
22
hvala na odgovorima, najverovatnije uzimam drugi iz liste, ili ako imate js neki predlog slobodno napisite.
kakv je situacija sa celeronima u tom cenovnom rangu?
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
22
sta mislite o ovom modelu u odnosu na 2 model iz liste
Kod:
http://www.gigatronshop.com/racunari/gigatron_fenix-19000
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
brati to je slicno onom apu-u E350, jos i losije zbog lose integruse, ili nam bolje reci koliko imas para pa da ti mi odaberemo nesto najbolje za te novce koje mislis da ulozis u komp.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
22
pare nisu problem, ali najjeftinije nesto, da radi net kako treba you tube i surfanje i skajp...
mislim da cu ovaj altos uzeti u ponedeljak

narucio sam altosa start valjda cu ga sutra dobiti
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
baš tako. bolje skupi još kog jevreja pa pazari nešto do 300. sa tim slabim konfiguracijama se nećeš naigrati. evo ti u najkraćim crtama:
Procesor. bilo koji dual core
memorija: barem 2 GB (što više to bolje)
Hdd: možeš i svoj da sačuvaš, nebitno je, uz brži intenet ionako ćeš sve odgledati/poslušati, a igricu kako pređeš obrišeš, skineš novu
Grafika: 6670 je nešto najslabije što bi smeo da staviš u kućište
Kućište+napajanje: poželjno je da bude nekog renomiranog proizvođača, zbog sigurnosti ulopženog novca a i sigurnosti tvojih podataka.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nisi pogresio sa tim kompom uopste, bice zadovoljni itekako, a zbog razlike u 3000 din., bolje da imaju komp koji ce ih sluziti par godina, nego da posle dogradjujes, srecna kupovina i da ih sluzi dugo, pozzz
 
Natrag
Top