Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
intel celeron dual core e3300 2.5gh kosta 30e,posedujem ga na gigabyte ploci i prezadovoljan sam kako radi!!!
radna temperatura mi se krece u rasponu od 18-32 stepena celzijusa(standard njegov fan i najobicnije 500w kuciste) ma sta radio sa njim,zaista nemam reci a i jeftin je.to je relativno nov procesor,koristim ga manje od 2.meseca i imam garanciju od 3.godine na njega. neces se pokajati,komp. mi radi kao metak,cak trpi i luud klok,moj je bio klokovan na 3.8 i temperatura nije prelazila 42.stepena.,vratio sam ga na staro jer sam shvatio da mi nije potreban tako brz procesor za ono sto ja radim na njemu. imam i komp. sa intelom e 5200,ali ovaj mi se mnogo vise svidja.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Da se nadovezem na ovu temu,znam da je stvar opredeljenja izmedju AMD-a i Intela u tom smislu cime se ko bavi i sta zahteva od svog racunara ali me interesuje koji od ova dva brenda se dosad pokazao pouzdanijim za siroku upotrebu i koje su trenutno najbolje postavke od oba proizvodjaca.Pozzz.........

Obicno ide da biras brand koji ti se pokazo zadovoljavajuci.
Intel ima najjaci procesor i možda su nekima bolji ali meni su prvenstveno dosta skupi (mislim na novije serije) dok je amd onako srednja klasa radi sve sto i najjaci intel samo malo sporije ali je 2-3 puta jeftinji od intela.

Zato ja biram rađe amd jer za male pare naprave svoj posao a i može se overclockat pogotovo be modeli
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
8
Koristio bih ga najvise za igranje igara.Da li je bolje da uzmem ovu graficku ili Gainward 9800GT?Ne bih ATI Radeon imam neka losa iskustva sa njom.
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Kod tog kapaciteta diska i u zavisnosti koliko cesto nesto downloadas,kopiras,brises itd najbolje da imas instaliran jedan od programcica koji stalno nadgledaju hdd i rade defregmentizaciju automatski npr.OiO defregmenter,Diskeeper...pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
probaj nesto novije malo tipa 220gt ili tako nesto a ja sebi imam radeona 4890 i 4670 prezadvoljan sam ..
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Ocito si marko imo neku glupu marku slabije kvalitete izvedbe ati grafi (vjerovatno powercolor ili 3d club itd.) da si ljepo kupis sad 4870 od sapphire sa vapor-x hlađenjem pa nemožeš se razocarat nikako.

Ali ako preferiras nvidiu onda definitivno 250gts ( ili koja vec ali da je 250 serija)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
32
I ja imam isti problem.
HP 550, Operativni sistem XP Home SP3.
Iz čista mira, a da prethodno ništa nisam instalirala počela je da mi se javlja greška kada hoću da koristim bluetooth.
Bluetooth Stack COM Server has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
Skinula sam sa HP-ovog sajta drajevere (mada sam taj drajver već imala instaliran), ali problem nije rešen.
Ima li neko ideju šta bi to moglo da bude?
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Slazem se sa Bladeom moracete da preinstalirate OS sa cistom verzijom da bi proradio.Meni se to desilo pre 15 dana
 
Natrag
Top