Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
6
GIGABYTE GA-M720-US3
AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6GHz Box 2MB 65nm AM2
DDR2 2GB 800mHz kingston + 2GB 800mHz transcend (4 slota po 1GB)
N9400GT 512M
Windows 7 x64

Pre ove matične ploče sam imala asus m2n x plus, koja ima samo 2 slota za memoriju, jedan se pokvario, prestao da vidi da ima ubačen modul tako da mi je komp ostao samo sa 1GB rama a win7 ne radi baš najbolje bez 2GB pa sam kupila drugu matičnu ploču sa 2 GB memorije polovno a u servisu su mi uradili zamenu i reparaciju windowsa ( možda sam ovo drugo mogla i sama al ajde) Problem je u tome što mi je komp bio superbrz i stabilan sa prethodnom konfiguracijom a sada jedva da radi što je potpuno nelogično, ova matična je mnogo bolja od prethodne a ima i još 2GB rama. Komp inače koristim samo za surf, igrice me ne zanimaju a kad me zanimaju imam konzolu, ali ne volim kad mu mnogo vremena treba da podigne sistem ili da otvori mozilu. Da li neko ima neki savet?
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
ram memorija-kombinovanje

Imam procesor intel pentium 4 3.0 ghz imam maticnu asus,graficka geforce 8400 gs i sad imam pitanje.Imam 1 gb ram memorije (2 x 512mb) a ne znam koja su marka.Jel mogu ja da uzmem da kupim neku bilo koju od 2 gb i da stavim u komp?
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Imam procesor intel pentium 4 3.0 ghz imam maticnu asus,graficka geforce 8400 gs i sad imam pitanje.Imam 1 gb ram memorije (2 x 512mb) a ne znam koja su marka.Jel mogu ja da uzmem da kupim neku bilo koju od 2 gb i da stavim u komp?
Mozes da stavis, samo mislim da nece moci bilo koja, zapisi koja ti je maticna i kad ides da kupis oni ti kazu koja moze i kolko bi kostalo, a sad ako imas jos jedan slot za ram mozes da stavis i ta 2 pored ovog 1, a ako ne onda ces morati jednu da izvadis pa da umesto nje stavis tih 2 gb.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
pokusaj sa preinstalacijom os-a,ukoliko ti ne uspe ovo sto ti je napisao bilox
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Jedino ako prondjes u radnjama koje prodaju muzicku opremu . Mala je verovatnoca da ces ovako naci kod nas
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Moj predlog je prvenstveno Neka sonijeva kamera sa hard diskom(kvalitetna optika ,zvuk, i autonomija rada .Vecina kamera ima Carl Zeiss optiku sto je vrh optike za uredjaje takvog tipa) ,zatim panasonik ista varijanta,jer to sto ti zelis sa karticama je nermoguce
 
Natrag
Top