Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
10
komp mi dosta sporije radi
malo bolje objasni,kako mislis da radi sporije?
koja ti je konfiguracija???
1. otvori komp. i ocisti komp. od prasine(kuler-e od procesor-a i graficke,ventilator od napojne..)
2.preskeniraj komp sa nekim anti-malware programom npr. malwarebytes(moze biti da ti je komp pun virusa i da ga oni usporavaju)
3.defragmentuj disk!
jedan od ova 3 problema su moguci ali nista nije iskljuceno ,moze biti i do hardverskog dela!
probaj ovo pa javi!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2010
Poruka
9
Pristalica sam AMD i ATi kartica (ali posto su sada promenili ime onda AMD i AMD) :) Nije da cu sada iznositi stavove sto je ovaj bolji od onog i sl. vec jednostavno koristim ih vec godinama pa sam vec stekao naviku kad me u prodavnici pitaju: "Koji procesor?", odgovor je naravno uvek: "AMD!"
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
12
amd intel
opel - volkswagen
bmw - mercedes
musko - zensko
...
ma za sve sto postoji ima i kontra... bitno da radi... i naravno da sluzi...pivo :)
aj ziveli!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
oduvek sam imao intel i mislim da je kvalitetniji... sad imam Intel Core2Duo sa 3.0 Ghz (neki bi rekli da imam 6.0 Ghz) i mnogo je dobar!!!!

Sto se tice grafickih kartica ja sam za ATI Radeon!!
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kis 2010 (moze i trial), Malwarebyte's Antimalware (moze i free), ccleaner, oslobadjanje memorije harda (pod pretpostavkom da je hard pun) i gasenje nepotrebnih programa sa startup-a (run-msconfig-startup) i ima da radi kao sat.
 
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
7
externi hdd

Zelim da kupim neki externi hdd od 500gb al' da nije kineski pa me zanima vashe misljenje. smile3 Koja je razlika izmedju 2.5" i 3.5" disc-a? :dntknw:
 
Natrag
Top