Hapšenje Ratka Mladića i sumrak Srbije

TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Za početak nam je dovoljna revolucija koje će sve ove folirante poslednjih 20 godina oduvati na smetlište istorije. Pametne ljude u Srbiji imamo, ali oni su počišćeni iz javnog života zahvaljujući dresiranim medijima koji su u službi režima. Građani su jedina opozicija kriminalizovanoj politici. Što se tiče dirigovanih revolucija, dobar primer su Argentina, Ukrajina, Gruzija……Naš maneken sa Dorćola ne shvata da će na kraju biti šutnut kao pas od strane zapada. Imamo režim koji ne misli svojom glavom, valjda će građani pokazati na izborima da više ne veruju njihivoj naturenoj pameti. To su ljudi koji su spremni da žrtvuju i svoj narod, radi zadovoljavanja svojih interesa i velikog apetita prema novcu. Upravo samo iz tih svojih intersa se čepe, puze i šene pred Briselskim bičem. Puzao je zbog svog naroda pred Manojlom Komnenom i onaj gorostas od dva metra Stefan Nemanja, ali je ta mudra glava i vizionar znao šta radi. Zemlja nam je u velikim rasekotinama, a zaceljivanje ne može početi sa ovakvim lažnim doktorima koji su trenutno na vlasti.

Došao sam do zaključka da nam neće biti bolje dokle god su u politici ljudi koji su rođeni i živeli u SFRJ. Promene mogu doneti samo ljudi ovog vremena.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Apsolutno se slažem da su revolucije uglavnom bile dirigovane i najčešće izazvane spolja. Toga je stalno bilo u svetskoj istoriji. Čitao sam da je i oktobarska revolucija u Rusiji bila organizovana i izazvana spolja. Narod u bedi i dovoljna je varnica da bukne požar. Samo treba posle usmeravati i kontrolisati vatru, a to ide malo teže pa izgori i ono što piroman nije hteo da zapali. Kažu da su Lenjina sa instrukcijama poslali sa zapada. Negde sam čuo da ni Hitler nije došao baš tek tako. Da je i njegov dolazak na vlast organizovan i pripreman van Nemačke. Sa kakvim ciljem ne znam. Možda je to sve i netačno. Možda su to sve bajke ali je i moguće.

Lenjin je dobio zlato od Nemaca za sprovođenje revolucije. Tako su obe strane bile na dobitku: Nemačka protivnika manje u ratu, a boljševici vlast. Nesrećnim masama je lako upravljati.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top