Haplogrupe

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Sajber, a kako ti samog sebe vidis? Mislim da bi prvo to trebao da objasnis svima nama, pa da ti kazemo nase iskreno misljenje...

ja mislim da neizgledam ko srbin ili evropljan, mozda kao neko sa blistok istoka, u srbiji bi verovatno mislili da sam rom posto nema nikog sa blistok istoka. u austriji mislidu da sam sa bliskog istoka ili sa balkana (ali puno nji mislidu da su balkanci pola-turci ili tako slicno samo obrazovani znaju bolje)

evo video gde vas pozdravljam, pa mozda cete imati bolju prestavu o meni

YouTube - SuperInternetMan's webcam video Fr., 10. Dez. 2010 00:05:54 PST

Dodato posle 35 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

YouTube - SDC10492

Evo bolji video...Veca Resolucija, Snimljeno sa Digital Kamerom
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ja mislim da neizgledam ko srbin ili evropljan, mozda kao neko sa blistok istoka, u srbiji bi verovatno mislili da sam rom posto nema nikog sa blistok istoka. u austriji mislidu da sam sa bliskog istoka ili sa balkana (ali puno nji mislidu da su balkanci pola-turci ili tako slicno samo obrazovani znaju bolje)

Meni ličiš na prvi pogled na mešavinu Turčina i Roma. Mada, to je samo moj utisak na prvi pogled. Na nekog sa Bliskog Istoka mi definitivno ne ličiš, nemaš taj sjaj u očima jer su ti zip crne.

Austrijanac definitivno nisi jer znam kako izgledaju, čak i više od toga.

Na Srbina bi mogao da ličiš samo da nisi toliko crnpurast i da imaš malo svetlije oči.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Meni ličiš na prvi pogled na mešavinu Turčina i Roma. Mada, to je samo moj utisak na prvi pogled. Na nekog sa Bliskog Istoka mi definitivno ne ličiš, nemaš taj sjaj u očima jer su ti zip crne.

Austrijanac definitivno nisi jer znam kako izgledaju, čak i više od toga.

Na Srbina bi mogao da ličiš samo da nisi toliko crnpurast i da imaš malo svetlije oči.

evo jos jedan video...sad sam zamricijo sobu da neizgledam toliko bled

YouTube - SDC10493.AVI

Meni ličiš na prvi pogled na mešavinu Turčina i Roma. Mada, to je samo moj utisak na prvi pogled. Na nekog sa Bliskog Istoka mi definitivno ne ličiš, nemaš taj sjaj u očima jer su ti zip crne.

Austrijanac definitivno nisi jer znam kako izgledaju, čak i više od toga.

Na Srbina bi mogao da ličiš samo da nisi toliko crnpurast i da imaš malo svetlije oči.

J sam mesavina Slovena (Srba i malo Rusa) sa Romima. U Srbiju me je jedan doktor pito el sam Rom. Znaci da je primetijo a ostali koji nista nisu kazli ili nisu primetili ili nisu teli da kazu

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Slobodno mi kaste necu se ljutiti ako mi kasete da izgledam ko rom ili ne-srbin/ne-belac....hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Zasto je bitno kako izgledas i zasto se sotim bavim

Zato sto naprimer su puno puta mislila da sam turcin i musliman i ondag mi pricedu sa predrasudima i mrznji. Pitali su me dali jedem svinjetinu, dali pijem pivo, i dali moji roditelji prodajedu kevab (tursko brzo jelo). Ako neko dozna da sam pola-rom ondag jos gorije. naprimer pita me jedan austrijanac dali se ja pridrzavam zakona.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Brate, ličio ne ličio, dobrodoš'o na Serbian Forum pa kud puklo da puklo. Ovo je slobodna zajednica, ovde svakakvih nacija ima pa možeš i ti da se umešaš sa nama, jedan manje ili više nedefinisan - ne primeti se.

Samo te molim, ako Boga znaš, daj otvori neku normalnu temu, napiši po koji post, zezaj se, ... Dosta više o poreklu, 'leba ti. Pored tebe i svoje korene zaboravih ....
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Aha, a šta bi ti, u duši, najviše volio da budeš, onako po mentalitetu? Nešto nisam mogla da izvučem iz tvojih postova?

Ja hrabri Indijanac. Kosa mi zanosi na mahagoni, a imam crvenokožnog pigmenta, te bih mogla da prođem, kada ljeto dođe.:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
84
Aha, a šta bi ti, u duši, najviše volio da budeš, onako po mentalitetu? Nešto nisam mogla da izvučem iz tvojih postova?

Ja hrabri Indijanac. Kosa mi zanosi na mahagoni, a imam crvenokožnog pigmenta, te bih mogla da prođem, kada ljeto dođe.:lol:

Po kulturi i mentalitetu mislim da sam srbin

Dodato posle 8 Sati 41 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Najcistiji video zasad sa profilom i sa strane


YouTube - SDC10503.AVI
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top