Haos u Mančester Sitiju

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Haos u Mančester Sitiju

roberto-mancini-1508959020091211061604.jpg


Igrači Mančester Sitija i dalje ne veruju da je Mark Hjuz otpušten i da je Roberto Manćini imenovan za novog trenera.
Manćini je, navodno, u uvodnom govoru rekao da jedva čeka da radi u Mančester Sitiju, a Geri Kuk, izvršni direktor “Građana”, rekao je igračima da pre četvrtka nije bilo pregovora sa italijanskim stručnjakom. Igrači su zbunjeni
.

Prema pojedinim glasinama, dogovor sa bivšim trenerom Intera postignut je još pre tri nedelje, ali se na njegovu promociju čekalo da bi, navodno, izbegao mečeve protiv Arsenala, Čelsija i Totenhema.

Izvor blizak klubu otkriva nezadovoljstvo unutar kluba, tvrdeći da su se osećali da ih tretiraju kao idiote i da nisu mogli da pređu preko toga.

Mančester Siti se trenutno nalazi na šestom mestu Premiejr lige sa 29 bodova, 12 manje od vodećeg Čelsija i 6 manje od Aston Vile, koja je četvrta, a ta pozicija vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pa ne može se od proseka do vrhunske ekipe za godinu dana! Čaba pare, ne ide to tako...
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Greska u startu.Doveli su extra igrace i prosecnog trenera:dntknw:.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ne znam zasto se bune meni je Mancini prejak i mislim da ce bolje igrati pod njegovom palicom
 
Natrag
Top