Hakovan profil

Član
Učlanjen(a)
21.11.2010
Poruka
1
citao sam temu od igortehno ali zakljucana je pa sam odlucio da napravim novu... mojoj drugarici su hakovali profil, e sad, ona je zaboravila sifru e-maila (ili je taj lik promenio i email sifru) nisam 100% siguran, posto je mislila da joj je ista sifra i za mail i za fb tako da je verovatno promenio, ima gmail... probao sam na ono recover password sta vec, ali ne zna ni koji je "alternate e-mail" a broj telefona koji je stavila nije u funkciji vise... tako da ne znam sta jos mogu da uradim da nekako povratim taj pw... ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan...
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
Meni su skoro hakovali hotmail(msn) a zatim facebook jel sifra se nalazi na hotmailu probao sam da povratim hotmail al nista zatim sam otiso na fb i naiso na Reset password jedino sto mora da zna jeste security answer tipa: tvoje prvo ime,gde ti se mama rodila itd ako zna odgovor koj je stavila uspece posle toga stavi novu email adresu i u roku 24 sata dobije novu sifru
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
6
I ja sam danas imao taj problem .Hakovan mi je profil na fb zbog cipova na pokeru , takodje i mojoj supruzi jedino sto smo mogli da uradimo je da otvorimo novi meil pa da udjemo na fejs i da prvo promenimo meil pa sifru . Za to vreme sou su nam napravili na fejsu i sa nasih naloga pokusali da hakuju vecinu nasih prijatelja.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
ljudi to vam je samo naravoucenije za drugi put jer vam je verovatno bio neki prost pass uzmete lepo pa stavite sifru od 15 karaktera sa kombinacijom brojeva i slova i to nece da vam se desi!zamislite da ste kupovali nesto preko neta karticom i stavite usernam bojanperic i stavite pass bojanperic pa vi ste bukvalno poklonili nekom vase korisnicko ime i sifru a to je nesto najgore na netu.pamet u glavu i stavljajte bolje sifre ako hocete da vam neko ne krade naloge!
dok sam radio u piceriji imali smo usluzan racunar za goste i onda dodju klinke iz srednje i ulaze na fb bar 50% njih zaboravi da kad zavrsi izadje na logout i onda sedne neko posle nje i otvori fejs i eto necijeg naloga na tacni da radi sa njim sta hoce.treba biti obazriviji kad se ode kod prijatelja na zurke ili se ode kod nekog u goste i onda kao samo da udjem na fejs da vidim sta ima i eto nekom vaseg naloga.pa posle kazu ishakovao joj neko profil a ona ga sama dala nekom!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top