Gvinet Paltrou patila od postporođajne depresije

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
I bogati plaču

Gvinet Paltrou patila od postporođajne depresije




Izvor: Blic J.O. | 05. 01. 2011. - 22:52h | Foto: AP |

Glumica Gvinet Paltrou priznala je da se nakon rođenja drugog deteta 2006. godine borila ss postporođajnom depresijom. Mislila je da je zbog toga grozna majka i osoba.
28899_gvinetepl-ap_hf.jpg


Kada je pre četiri godine rodila sina Mosesa, Gvinet je imala velikih problema.

"Nisam osećala nikakvu povezanost i nikakve emocije sa detetom. Sa ćerkicom Epl bila sam na sedmom nebu i nisam mogla da verujem da se ne osećam kao pre. Mislila sam da sam zbog toga grozna majka i osoba", izjavila je glumica koja je u braku sa pevačem grupe “Coldplay”, Krisom Martinom.

Glumica je rekla da je njen suprug prvi shvatio da joj je potrebna pomoć. Iako ga je uveravala da se oseća dobro, na kraju je ipak priznala da nije mogla sama da se nosi sa tim.

"U takvoj situaciji ne želite da iko sazna da ste depresivni ili da plačete sve vreme. Obuzme vas neki osećaj srama, osećate se prestrašeno i niste svoji", opisala je glumica simptome depresije sa kojom se borila nakon rođenja drugog deteta.

Gvinet je objasnila da joj je suprug najviše pomogao da problem prevaziđe, jer joj je bio najveća podrška sve vreme, i da ne zna kako bi sve preživela da nije bio toliko divan prema njoj.
 
Natrag
Top