ГУЧА или ЕГЗИТ

Шта би сте радије посетили

  • ГУЧА

    Votes: 16 29,6%
  • ЕГЗИТ

    Votes: 18 33,3%
  • оба фестивала

    Votes: 9 16,7%
  • ни једно

    Votes: 11 20,4%

  • Total voters
    54
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
22
Exit,ali pre par godina. Sada vise muzika ni nije bitna. Ljudi dolaze iz inostranstva samo kako bi se drogirali. -.-
A sto se tice Guce.. ne volim. Ne volim takvu muziku, i ne bih izdrzala vise od sat vremena..
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ova anketa je već negde bila...

I Guču i Exit....Svaka manifestacija je zanimljiva na svoj način..., s'tim što je Guča, originalna, jer Guču posećuju ljudi koji i ne vole tu vrstu muzike, ali se lepo zabavljaju!!!
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
3
Pa naravno Guča. Skup u Guči postoji već 50 godina. Exit jedva 10. I ono najvažnije! Pa Guča je naša i ne održava se nigde u Svetu osim kod nas. Originalna je i unikatna. Dok se Exit uvaljuje u svaki deo ovog prljavog Sveta, pa tako i on sam postaje prljav. Sabor pedera, narkomana i probisveta. To nikako ne može da bude dobro. I sam ne volim muziku koja se svira u Guči, ali je rođaci moji naša, srpska. Sabor u Guči omogućava zdravu i kvalitetnu zabavu. Dok sam na Exit-u 03 zamalo ostao bez glave. I na jednom i drugom skupu ima pijanih, ali samo na Exit-u ima bolesnih i blesavih. Čast izuzetcima koji su neupućeni došli na taj skup i samim tim zalutali. U Guči mi se dopada atmosfera jer je uvek miroljubiva i prijatna. Zato, Guča je za mene uvek broj jedan i trebala bi da bude svakom Srbinu. A i onaj ko je uporedio Exit i Guču, verovatno je bio pijan kad je to pisao. Upoređivanje baba i žaba. Smešno. Ali i pored toga uvek sam za Guču. Srbija bre. Dokle više tih američkih neofašističkih žurki? Čuvajmo Srbiju Srpskim tradicijama., a ne običajima naših dušmana. Само Слога Србина Спашава!

Za one koji slučajno dođu do ovog posta, i ne znaju Srpski jezik.
For people who accidentally come to this post, and do not speak Serbian.

So of course Guča. Meeting in Guča has been around for 50 years. "Exit" barely 10. And most importantly! Well Guča is ours and not held anywhere in the world except for us. Original and unique. While "Exit" made it into every part of this dirty world, and so himself becomes dirty. Parliament homosexuals, drug addicts and humbug. It can not possibly be good. And I do not like music that is played in Guča, but it is, my kinsmen, our Serbian. In Guča provides a healthy and quality entertainment. While at "Exit 03", I almost left without a head. And at one and the second set has a drunken, but only at "Exit" are sick and silly. Honor the exceptions being ignorant came to that meeting and consequently lost. In the Guča I like the atmosphere because it is always peaceful and pleasant. Therefore, Guča for me is always number one and she should be for any Serb. And the one who compared the "Exit" and Guča, probably was drunk when he wrote it. Comparing grandmothers and frogs. Ridiculous. But even though I have always to Guča. Serbia bre. How long more of these American neo-fascist parties? Preserving Serbia of Serbian customs, no customs of our enemies. Only Unity Saves Serbs!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
A i onaj ko je uporedio Exit i Guču, verovatno je bio pijan kad je to pisao. Upoređivanje baba i žaba. Smešno.

A zašto? Oba događaja su najveći srpski festivali.

Pa zato, ako si već naglasio da "Само Слога Србина Спашава!", onda ne vidim razloga ovakvom pisanju sa tvoje strane.
 
Natrag
Top