Gubite kilazu?

Član
Učlanjen(a)
11.04.2009
Poruka
40
Uzmite u apoteki pivski kvasac tri puta na dan poslr jela.sto posto proverno....
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruka
8
Jel tablete ili u prahu? Koje preporucujes (marka,proizvodjac)?
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruka
8
Ja sam pio pivski kvasac u tabletama, ali ne dugo, nekih mozda 2 nedelje i nije mi bas pomoglo... Inace, pio sam pre jela, a ne posle... Jel mozes reci koliko si dugo ti pio i kakvi su rezultati?
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2009
Poruka
40
Ja sam pio posle jela 3 puta na dan,3 meseca za to vreme sam nabacio 10 kg.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
To nije rezultat pivskog kavasca vec veceg unosa kalorija koji si imao.Ako ne zekite da koristite nista sa stane za povecanje tel.tezine tipa preparata i stimulativnih sredstava.Osnovno je da jedete 5 puta ndevno i pijete minimum 2 litra vode
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2009
Poruka
134
slusajte ljudi!!!

Provereno!!!

Ako hocete da smrsate, samo trebate da imate snaznu volju za to... Jer ako nemate volje.. dzaba vam i pivski kvasac... i Turbo Shlank:fool:
...hehehe

Najbolje vam je, da utuvite sebi u glavu, da hocete i MOZETE da smrsate... Uzimajte taj kvasac, idite u teretanu, redovno trcite... samo nadjite to u sebi!!!

Svi biste mogli kada bi ste hteli. Ja znam da nije to lako uopste ali, ako se potrudite, I 3 MESECI ce vam biti dovoljno da budete zadovoljni linijom.

Samo Zdravo.. trcite, radite vezbe... bilo sta... AL IMAJTE VERE DA CETE U TOME USPETI!!!!!!!!1

(1001% provereno)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
slusajte ljudi!!!

Provereno!!!

Ako hocete da smrsate, samo trebate da imate snaznu volju za to... Jer ako nemate volje.. dzaba vam i pivski kvasac... i Turbo Shlank:fool:
...hehehe

Najbolje vam je, da utuvite sebi u glavu, da hocete i MOZETE da smrsate... Uzimajte taj kvasac, idite u teretanu, redovno trcite... samo nadjite to u sebi!!!

Svi biste mogli kada bi ste hteli. Ja znam da nije to lako uopste ali, ako se potrudite, I 3 MESECI ce vam biti dovoljno da budete zadovoljni linijom.

Samo Zdravo.. trcite, radite vezbe... bilo sta... AL IMAJTE VERE DA CETE U TOME USPETI!!!!!!!!1

(1001% provereno)

Kolko sam ja razumeo radi se o tome da dobiješ masu, a ne da smršaš ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
...a ako nemate apetit, tražite bevipex. Pije ga moja najstarija sestra, jer trenira atletiku, pa hoće što više da nabije masu...

Uzmite u apoteki pivski kvasac tri puta na dan poslr jela.sto posto proverno....

Kolika im je cena? Treba jednom drugaru, koji hoće da se udeblja...

edit by BaneFromDaHood: Zabranjeno je pisanje poruke jednu za drugom (ako ste nešto zaboravili da napišete koristite opciju "edituj")
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top