Gubi se zvuk u radu (laptop)

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sta je ovo zamka da ti se zahvalim na silu. A, pa ja sam ove stosove odavno proso.
Ajd, sad idem ja polako.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa ova slika gore se moze videti jedino ako se zahvalis. Znaci klikom na sliku izlazi prozor sa potvrdom da mi se slika svidja. Ovo recimo upotrebljava ekipa iz downloada jer se mnogi ljudi ne zahvaljuju, vec samo pokupe materijal i pobegnu. Medjutim ovi sto traze pomoc ne bi trebalo da se sluze ovim malverzacijama, jer njima treba pomoc, a ne ovima sto pomazu. U principu i nije bitno, ali me mrzi da se zahvaljujem kad je to uslovljeno.
Ti si verovatno ovo kopira od drugog clana, pa i ne znas sta se nalazi u kodu, kad ti pritisnes na dodatak ne trazi ti potvrdu posto si autor.
Ja recimo kad postavljam sliku samo je znaci dodam, bez onog thanks u kodu.
Kad pretisnes na moj dodatak meni ne ostaje zahvala posto nisam tako podesio, a kad se pritisne na tvoj ...tebi ostaje uslovljena zahvala.
Bio je tu skoro jedan tip koji kad postavlja pitanje uvek tako namesti, pa se doslo do trenutka da on ima vise zahvala nego ovaj sto mu je pomagao ili odmogo, jadna trgovina.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pa ova slika gore se moze videti jedino ako se zahvalis. Znaci klikom na sliku izlazi prozor sa potvrdom da mi se slika svidja. Ovo recimo upotrebljava ekipa iz downloada jer se mnogi ljudi ne zahvaljuju, vec samo pokupe materijal i pobegnu. Medjutim ovi sto traze pomoc ne bi trebalo da se sluze ovim malverzacijama, jer njima treba pomoc, a ne ovima sto pomazu. U principu i nije bitno, ali me mrzi da se zahvaljujem kad je to uslovljeno.
Ti si verovatno ovo kopira od drugog clana, pa i ne znas sta se nalazi u kodu, kad ti pritisnes na dodatak ne trazi ti potvrdu posto si autor.
Ja recimo kad postavljam sliku samo je znaci dodam, bez onog thanks u kodu.
Kad pretisnes na moj dodatak meni ne ostaje zahvala posto nisam tako podesio, a kad se pritisne na tvoj ...tebi ostaje uslovljena zahvala.
Bio je tu skoro jedan tip koji kad postavlja pitanje uvek tako namesti, pa se doslo do trenutka da on ima vise zahvala nego ovaj sto mu je pomagao ili odmogo, jadna trgovina.

Sta ces druze rade ljudi sve i svasta a vecinpm i ne znaju sta rade!
Ako se klikne direktno na sliku(ne na tekst) onda to ne izlazi!
Ali to hvala se lako moze ukloniti ponovnim pritiskom na hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
13
Nisam to namerno uradio zato sto nigde ne pise to sto ste vi naveli samo sam uradio obican atach i sta ja imam od vasih zahvale ,ne razumem zasto dizete toliku prasinu ono tih gluposti.Umesto da pomognete novom clanu,lakse je da se kritikuje i pisu postovi koji nemaju veze sa temom.Ako vec nemate resenja ili savet za zadatu temu preskocite je.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Nisam to namerno uradio zato sto nigde ne pise to sto ste vi naveli samo sam uradio obican atach i sta ja imam od vasih zahvale ,ne razumem zasto dizete toliku prasinu ono tih gluposti.Umesto da pomognete novom clanu,lakse je da se kritikuje i pisu postovi koji nemaju veze sa temom.Ako vec nemate resenja ili savet za zadatu temu preskocite je.

Druze ja bih ti preporucio da se vratis na win 7 ili neki drugi OS koji si imao jer win 10 je cak vise podlozan virusima nego 7-mica!
Treba mu jos dosta peglanja da bi to radilo kako treba(ako ikad bude radio kako treba)!
Moje iskustvo na primer kod drugara koji je zakacio virus neki i to gadan kad kliknes na fajl on ga umnozi x2 pa ako kliknes ponovo x4 pa x8 pa x16 itd naravno ti fajlovi su neupotrebljivi!
Onda ugasi komp koji ne mozes upaliti kao da je hardverski kvar a ne softverski!
E sad ako bas hoces da zadrzis taj OS onda opet ces morati cistu reinstalaciju da radis!
Pre instalacije poskidaj drajvere za cipset i ovo ostalo sa stranice proizvodjaca maticne ploce!
Prilikom instaliranja pogasis one privacy settings sve deaktiviras!

To imas opisano ovde kako i sta!

http://serbianforum.org/threads/problem-pri-paljenju-racunara.721306/page-2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Nisam to namerno uradio zato sto nigde ne pise to sto ste vi naveli samo sam uradio obican atach i sta ja imam od vasih zahvale ,ne razumem zasto dizete toliku prasinu ono tih gluposti.Umesto da pomognete novom clanu,lakse je da se kritikuje i pisu postovi koji nemaju veze sa temom.Ako vec nemate resenja ili savet za zadatu temu preskocite je.
Ako ti odgovara da vratis program za jedan dan u nazad na toj slici samo klikni na komandu u redu i tre balo bi da ti vrati OS na taj dan pre Update-a.Ako se ponovo desi udji u kontrol panel,pa u sistem security,pa kad izadje padajuci meni,klikni na strelicu i oadaberi komandu ispod Windows Update.Turn automatic updating on or off.Izaci ce taj padjuci meni,izaberi komandu Check for updates i klikni na nju.Tada ce ti ponuditi taj update,ali ces moci da ga odbijes da se ne apdejtuje i instalira.Mozda ce na pocetku vise puta izlaziti to upozorenje,ali ako ga budes odbijao,trebalo bi da prestane i taj apdejt te vise ne bi trebao muciti.
 
Natrag
Top