gReatsuAvierr firefox add-on

Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
gReatsuAvierr 2.7 i SNT 2.1
Da li neko zna sto je ovo??? (Radi se o jednom Add-onsu na Mozilli a nemogu naci informaciju cemu sluzi)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Da li neko zna sto je ovo??? (Radi se o jednom Add-onsu na Mozilli a nemogu naci informaciju cemu sluzi)
Prvo loše je napisano gReatsuAvierr 2.7 i SNT 2.1 treba Adware.GreatSaver to je zlonamerni malware koji se implentira u sistem i onemogućava sve aktivnosti, usporava sistem, špijunira i krade tvoje fajlove. Moja preporuka ukoliko imaš takvu informaciju, da ti je ovaj hakerski malware zaposeo sistem, da izvršiš skeniranje sa nekim dobrim skenerom, kao Malware Bytes Pro ili slični tog ranga, i ukloniš ovo zlo iz sistema.
Pozdrav...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Prvo loše je napisano gReatsuAvierr 2.7 i SNT 2.1 treba Adware.GreatSaver to je zlonamerni malware koji se implentira u sistem i onemogućava sve aktivnosti, usporava sistem, špijunira i krade tvoje fajlove. Moja preporuka ukoliko imaš takvu informaciju, da ti je ovaj hakerski malware zaposeo sistem, da izvršiš skeniranje sa nekim dobrim skenerom, kao Malware Bytes Pro ili slični tog ranga, i ukloniš ovo zlo iz sistema.
Pozdrav...
Mnogo hvala na odgovoru,skinut cu ga sa Add-ons ali tako je pisalo ali moguce da se vodi i pod drugim imenom,nisam znao:
gps9.jpg
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Mnogo hvala na odgovoru,skinut cu ga sa Add-ons ali tako je pisalo ali moguce da se vodi i pod drugim imenom,nisam znao:
gps9.jpg
Dedevci nisi me razumeo sam addon je malware, virus, to je postavljeni hakerski addon, koji služi za zloupotrebu i špijuniranje, kradju identiteta i podataka, o tome govorim, ovaj addon je zlo, sa mozzile firefox skidaj samo proverene addonse, ovaj ti se navukao i veliko je zlo, teško možeš da ga ukloniš kad se odomaći.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Mnogo hvala na odgovoru,skinut cu ga sa Add-ons ali tako je pisalo ali moguce da se vodi i pod drugim imenom,nisam znao:
gps9.jpg
Ako to nisi maknuo skini ovaj program
Kod:
[url]http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/dl/12/[/url]
, isključi ruter ,pokreni program i pusti ga da odradi svoje nakraju če ti izbacit log file što je pronašao i uklonio.Potrajat će 10-15min
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Ako to nisi maknuo skini ovaj program
Kod:
[url]http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/dl/12/[/url]
, isključi ruter ,pokreni program i pusti ga da odradi svoje nakraju če ti izbacit log file što je pronašao i uklonio.Potrajat će 10-15min
Hvala na dobronamernom savetu, poslao sam dedevci medicinu kojom će da ukloni ovaj tumor, i da ga štiti dalje od zlonamernih napada.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Najbolje ti je da deinstalises Mozillu i ponovo instalises drugu,samo bookmarks ako imas nesto vazno eksportuj negde da bi mogao posle da ga vratis
 
Natrag
Top