Grafička karta sa laptopa na drugi monitor,imam problem

Član
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
3
, ja imam problem sa laptopom ,baš oko prebacivanja na veći (DRUGI MONITOR),trebam pomoć.
Imam DELL inspirion r5520 i7,-3612qm, nov kupljen pre 20 dana ,grafička je AMD radeon hd 7670m,, povežem drugi moitor preko HDMI, na drugi monitor i slika sva razmazane boje ,nekad kad ga ugasim pa ponovo upalim dobijem dobru sliku ,ali sledeće gašenje i u glavnom nije dobro.raspitivao sam se i jedini što sam saznao je da te grafičke karte imaju taj problem oko davanja slike na drugi monitor.
to mi je jako važno ,drugi monitor je 32" orion led tv, sa svim priključcima ,
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Jedna od glavnih karakteristika danasnjih laptopa je 'multimedia' tj HDMI izlaz za velike monitore LCD/LED TV... radeon hd 7670m je odlicna karta ali nesto nije u redu sa tvojim laptopom, ima neki problem. Odnesi laptop gde si ga kupio i trazi pare nazad ako nemogu da ti zamene taj laptop za ispravan. Ako nece da ti vrate pare ne preostaje ti drugo vec da ih tuzis.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Jesi li instalirao oba driver-a Intel HD 4000 i te ATi radeon HD 7670M grafike? driver-i skoje si dobio uz laptop su stari vec nekoliko meseci, bilo bi dobro da ih update-ujes, ne verujem da je do kvara.
Ja kako sam video, problemi se javljaju da stoji samo black screen na TV-ima, kada se konektuje preko HDMI-a, sto se uglavnom otklanja podesavanjem rezolucije, refresh rate-a, update-ovanjem grafickog driver-a i BIOS-a.
Obavezno prvo ovo sve probaj, pa onda proveri jel` sve u redu, nisi procitao warranty support dobro, dobio si uputstvo, procitaj ga dobro.
Ako posle azuriranja svega navedenog, promene rezolucije i refres rate-a (na default ili 60Hz), onda mozes da reklamiras, javi bas sta si uradio..
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
3
hvala puno na svetima skinuo sam drajvere,sve ponovo odradio ,i sve je proradilo, mada nebih znao sa sigurnošću koji je vrag bio,jer dobio sam ja i prvi put odličnu sliku ,ali kad ga ugasim i ponovo upalim ono razmazana slika. sad mi sve radi okej već više dana.
 
Natrag
Top