Graficka ili??

n3w

Član
Učlanjen(a)
15.09.2012
Poruka
9
Problem koji vidite na slici ima moja prijateljica, ne znam ni ja u cemu je problem a ni ona. Molim za pomoc nekog iskusnijeg.
P040213_08.13.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ne vidi se lepo sa slike, vidim samo STOP Code: 0x116, sto moze ukazivati na problem sa driver-om i nekompatibilnosti nekog driver-a sa BIOS-om, po code-u, pretpostavljam da je ATi Radeon grafika, treba da napises i koji je .sys file napravio taj bug, pise ispod, ali se ne vidi sa slike.
Bilo bi dobro da kazes, koja je konfiguracija u pitanju, dakle, maticna ploca, procesor, grafika (model), sto mozes videti programom AIDA64 ili HWinfo, oba imas na forumu.
Kada podigne sistem, instaliraj program WhoCrashed, da vidimo detljne BSOD kodove, ovako na pametpisem, jer code 116 je sirok, ja pretpostavljam da je konflikt sa kernel-om.
Program WhoCrashed, skini odavde, besplatan je:
Kod:
http://www.resplendence.com/downloads

Na XP ce tokom instalacije traziti da skines MS Debuger, potvrdi sa Yes i sacekaj da ga preuzme i instalira, kod win 7 ne treba, posle instalacije klikni na Analyze i prekopiraj ovde sve bug check code-ove.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
To na ekranu čini se da je grafička otišla u večna lovišta. Spremaj drugaricu za šoping.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
I meni liči da je grafika ali svakako prođi proceduru koju je preporušio nikolajub.
 
Natrag
Top