GPS navigacija

Član
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruka
3
Pozdrav svima!
Malo sam pregledao forum,ali nista ne nadjoh o klasicnim gps uredjajima,sve je vezano za mobilne telefone.
Ja imam Garmin nuvi 3590 LMT model sa dozivotnim updejtom mapa i info Trafic-om i jucer sam skinuo najnovije mape.
Kad gps uredjaj povezem na kompjuter on ga vidi kao zaseban disk,problem je u tome sto ne mogu
nigdje vidjeti mape koje su instalirane.Isto je i kada napravim "backup",mapa nema nigdje.
Druga stvar koja me zanima mogu li se te mape koristiti za npr. iGo Primo 2.4 ili TomTom GO Live 950?
Moze li mi neko pomoci kako da pronadjem ,tj.vidim mape koje su instalirane?
Inace mislim da bi se malo vise trebalo pisati o klasicnim gps uredjajima ,a ne samo o mobilnim telefonima
i koristenjem istih u te svrhe.
Unapred zahvalan na svakoj pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2013
Poruka
189
mape za garmin se ne mogu koristiti za igo primo Mape koje su ti instalisane izcitavaj iz programa kad startuje garmin MORA DA POSTOJI OPCIJA
Kod:
[url=http://gpsinformation.info/penrod/Nuvi3950/Nuvi%203590LMT.html]Nuvi 3590 LMT Auto Navigator[/url]
 
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
5
unapred zahvalan svima koji nesto znaju o gps sky drive ...kako da instaliram iGO promo

navigaciju sam dobio na poklon bez memorijske ...ja sam stavio 8 gb ali komp..ne otvara nista...kao da je uredjaj zakljucan...jos jednom hvala i ako sam na pogresnom mestu postavio pitanje izvinjavam se svima...pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
pozdrav svima.
imam wayteq bt960 navigaciju. ima wince 6. i igo softwer iz 2012. naravno iligelan softwer. interesuje me kako da ubacim novi softwer. da li se deinstalira stara verzija i kako. kako se vrsi instalacija novog softwera. sa racunara ili sa navigacije. ako ima neko link za sve spakovano, ono copy paste
pozdrav jos jednom
 
Učlanjen(a)
13.02.2014
Poruka
15
Pozdrav.Imam i ja pitanje ☺.Je li moguce instalirati Becker program na neki od uredjaja sa win ce sistemom,tako da kad se to slozi ustvari imamo Becker navigaciju...Hvala
 
Učlanjen(a)
13.02.2014
Poruka
15
zdravo.Imam Becker navigaciju (konacno) ;-) .Trebalo bi da mi radi LMU to je njihova dozivotna nadogradnja karti.Medjutim nisam na vrijeme registrovao uredjaj pa sad moram raditi neke improvizacije.Karte su dosta stare,s tim da sam ja na karticu nabacio neku krekovanu verziju Beckera,a sam uedjaj mi je ustvari zakljucan
Jel ima neka mogucnost da to otkljucam i instaliram tu krekovanu verziju na uredjaj kako bi mi adio TMC,tj predvidjanje saobracajnih zastoja.P.S. Zbog tog TMC-a sam ustvari i kupio taj Becker
Hvala
 
Učlanjen(a)
13.02.2014
Poruka
15
Ja nisam mogao napraviti tmc na androidu bez konekcije. Sve sam pokušavao nije moglo.
 
Natrag
Top