GPS mape uporedivanje i analiza here tom tom topmap ?????

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Izvinjavam se što pišem u ovoj temi. Ali, ona je možda najposećenija ovih dana a želeo bih da i drugi članovi vide.
Otvoreno pismo moderatorima
Poštovani, @Torgandwarf, @Vasili Zaitsev, @nenadsenn, @vladcepesh

undelete_1.jpg


Zamolio bih za odgovor. Primetio sam da je nestala meni omiljena i, po mom mišljenju, podjednako korisna tema
GPS mape uporedivanje i analiza here tom tom topmap
Ko je i zašto izbrisao celu jednu temu ?

Naglasiću da nisam upućen u principe funkcionisanja foruma. Verovatno je on nečije vlasništvo. Nemam primedbi na to. Međutim, sve što sam objavio u toj temi je moja intelektualna svojina...
Zamolio bih, ako je to moguće i ako već mora tema da nestane, da mi se omogući vremenski kraći uvid u postove da bih mogao da sa copy-paste arhiviram neke svoje postove. Ipak sam ja u njih uložio sate i sate ozbiljnog rada. I ne samo ja. Dosta članova je pisalo. Sada se ispostavlja da je to sve nestalo...
U suprotnom, izgleda da je došlo vreme da se izjavi "A sad adio..."
Hvala unapred !
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Izvinjavam se što pišem u ovoj temi. Ali, ona je možda najposećenija ovih dana a želeo bih da i drugi članovi vide.
Otvoreno pismo moderatorima
Poštovani, @Torgandwarf, @Vasili Zaitsev, @nenadsenn, @vladcepesh

undelete_1.jpg


Zamolio bih za odgovor. Primetio sam da je nestala meni omiljena i, po mom mišljenju, podjednako korisna tema
GPS mape uporedivanje i analiza here tom tom topmap
Ko je i zašto izbrisao celu jednu temu ?

Naglasiću da nisam upućen u principe funkcionisanja foruma. Verovatno je on nečije vlasništvo. Nemam primedbi na to. Međutim, sve što sam objavio u toj temi je moja intelektualna svojina...
Zamolio bih, ako je to moguće i ako već mora tema da nestane, da mi se omogući vremenski kraći uvid u postove da bih mogao da sa copy-paste arhiviram neke svoje postove. Ipak sam ja u njih uložio sate i sate ozbiljnog rada. I ne samo ja. Dosta članova je pisalo. Sada se ispostavlja da je to sve nestalo...
U suprotnom, izgleda da je došlo vreme da se izjavi "A sad adio..."
Hvala unapred !
ovo tražiš
http://serbianforum.org/threads/tom-tom-gps-navigacija.454852/page-22#post-1668274
 
Natrag
Top