Govori (propovjedi) svećenstva svih vjerski zajednica

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325

ŽIG ZVJERI prijeti jer ne nalikujemo KRISTU, ne slušamo DUHA SVETOGA​


U emisiji AGAPE, urednika i voditelja fra Maria Knezovića, u petak 28. siječnja 2022. gostovao je psih. NEMANJA BORČIĆ iz grada Pirota u Srbiji. Nemanja je obiteljski čovjek, bavi se psihologijom, ali kako je i čovjek od vjere i dobar poznavalac Božje Riječi, trudi se svoju vjeru utkati i u svoj posao i u svoj život jer je svjestan kako je sva bit čovjekovog života naučiti živjeti s Bogom i ozdraviti od izvora svake bolesti – a to je grijeh.
Njegovo gostovanje u emisiji Agape vrlo je nadahnjujuće i prosvjetljujuće, mogli bi reći i proročko. Jer ova današnja vremena traže ljude – proroke - koji se neće bojati reći Istinu i pozivati ljude na pravi put Isusa Krista. Tako ćete u emisiji čuti obilje tema: Kako je spoznao da Riječ života vječnoga bit svega? Kakvo je vrijeme u kojem živimo? Je li ova civilizacija u rasulu i zašto ako je? Zašto se ljudi plaše osamljenosti i mira? Zašto plašljivci i kukavice neće u Božje kraljevstvo? Što reći grešnicima? Priča se o žigu zvijeri, u tom kontekstu se spominje i broj 666. Što o tome reći? Izlaz iz zla putem molitve!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978

ŽIG ZVJERI prijeti jer ne nalikujemo KRISTU, ne slušamo DUHA SVETOGA​


U emisiji AGAPE, urednika i voditelja fra Maria Knezovića, u petak 28. siječnja 2022. gostovao je psih. NEMANJA BORČIĆ iz grada Pirota u Srbiji. Nemanja je obiteljski čovjek, bavi se psihologijom, ali kako je i čovjek od vjere i dobar poznavalac Božje Riječi, trudi se svoju vjeru utkati i u svoj posao i u svoj život jer je svjestan kako je sva bit čovjekovog života naučiti živjeti s Bogom i ozdraviti od izvora svake bolesti – a to je grijeh.
Njegovo gostovanje u emisiji Agape vrlo je nadahnjujuće i prosvjetljujuće, mogli bi reći i proročko. Jer ova današnja vremena traže ljude – proroke - koji se neće bojati reći Istinu i pozivati ljude na pravi put Isusa Krista. Tako ćete u emisiji čuti obilje tema: Kako je spoznao da Riječ života vječnoga bit svega? Kakvo je vrijeme u kojem živimo? Je li ova civilizacija u rasulu i zašto ako je? Zašto se ljudi plaše osamljenosti i mira? Zašto plašljivci i kukavice neće u Božje kraljevstvo? Što reći grešnicima? Priča se o žigu zvijeri, u tom kontekstu se spominje i broj 666. Što o tome reći? Izlaz iz zla putem molitve!
Ako nisi znala, Nemanja je adventist.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam napomenuo 'da u Hrvatskoj Katolici i Adventisti sarađuju.

Lično sam protiv takvih kompromisa osim u specifičnim prilikama da bi se prenela istina.

A Stvarnoslap i dalje napada Adventiste, što pokazuje da nije dobar Katolik.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A Stvarnoslap i dalje napada Adventiste, što pokazuje da nije dobar Katolik.

Ja nisam napao niti napadam adventiste. Ja sam samo iznio istinu o Ellen White i tzv. crkvi ASD kojoj su temelji “sotonska rabota datumarenja“ i mržnja prema Kristovoj Crkvi. A na iznošenje istine Bog nas upućuje.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To što iznosiš nema veze sa istinom, već sa tvojom istinom koju si stvorio izvrtanjem i vađenjem iz konteksta citata Ellen White.
Što je Ellen White i predvidela, da će izvrtati njene reči vađenjem citata iz konteksta.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Odgledala sam cjeli video , Nemanja dobro govori svaka mu čast , a meni osobno uopće ne smeta akoje Adventista , dao Bog što više taki ljudi
Naći ću ti negdje predavanja iz Mostara, par večeri su bile i tri časne sestre, jedna od njih ga je i preporučila fra Mariju Krezoviću.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Naći ću ti negdje predavanja iz Mostara, par večeri su bile i tri časne sestre, jedna od njih ga je i preporučila fra Mariju Krezoviću.

Nemanja naginje teorijama zavere isto kao i fra Marijo Knežević. Ujedinjuje ih taj paranoidni strah od 'moćnika' iz senke i to poništava sve razlike među njima. Ali to jedinstvo i saradanja je zasnovana na pogrešnim motivima.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Mada ovde neću se ogrešiti, Nemanja je blistao. Ali sam pomenuo u nekim segmentima da ima naklon ka teorijama zavere, no bez obzira na to, verujem da je ovaj čovek iskren i ima dobra iskustva sa Bogom.
 
Natrag
Top