Google Chrome

Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
10
Imam problem sa vec navedenim browser-om! Juce sam instalirao RealPlayer i on mi je ubacio neki Extension na Chrome, izbrisao sam ga jer mi ne treba to na Chrome! Ali nastao je problem: Kada otvorim novi tab treba mu 4-5sec da shvati da treba da otvori tab, isto to se desava i kada prebacujem sa tab-a na tab i kada gasim neki tab! Probao sam da reinstaliram Chrome ali opet je isto tako da nzm sta da radim. Cak sam i izbrisao i RealPlayer nije ni u tome problem! Hvala unpared!!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
124
Ma Mozila firefox je zakon,iskreno Crome mi se uopste ne dopada,lagan je praktičan za upotrebu i relativno brz mada ko želi neke dodatke ili ko ima vise iskustva i bolju masinu (racunar) ipak neka koristi FireFox.


NighWalker sta ti konkretno treba? Jel skidas neke snimke sa interneta ili sta vec?
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Chrome ima nekih problema u sebi kod mene puca posle par minuta ,tako da sam poceo da ga izbegavam ,lepo stavi mozilu ili operu
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Chrome je bolešljiv kao malo djete. Ne treba ni da ga pipneš on se već raspao. Daću ti savjet, instaliraj Mozillu. Ako nju uspiješ pokvariti svaki ti čast.
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
ja vala vece gluposti nisam cuo, bolestan kao malo dete, ima problem... ja ga koristim vec par meseci i to sam presao sa Mozzile jer je dosta brzi, jednostavniji, prakticniji i kod mene radi fenomenalno.
night Walker procesljaj malo antivirusom ili Malwarebytes-om, mozda si ubacio neku gamad kada si instalirao real player
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
14
Chrom samo nemoj pretrpati bookmark-sima, zna da se vidno uspori, bar kod mene. Koristi ga samo za one stvari koje cesto posecujes (kada resis problem) i radi kao puma :) a za ostalo koristi sta god bilo, sve je jednako sporo u odnosu na njega... Verovatno si nahvatao neki viruscic ili tako nesto... Ako nisi rusio sistem jedno 6 meseci, mogao bi, to dodje kao vakcinacija racunara ;)
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Mozilla je ipak zakon,Chrom sam probala ali nešto šteka,neradi kako treba(nemam zloćudnih programa,ni viusa,ni spajvera)
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
ja vala vece gluposti nisam cuo, bolestan kao malo dete, ima problem... ja ga koristim vec par meseci i to sam presao sa Mozzile jer je dosta brzi, jednostavniji, prakticniji i kod mene radi fenomenalno.
night Walker procesljaj malo antivirusom ili Malwarebytes-om, mozda si ubacio neku gamad kada si instalirao real player

Za tvoju informaciju Chrome je program koji je pustio najviše malicioznih softvera u računar u 2010. godini, pa sad ti vidi ko priča gluposti.
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
14
Za tvoju informaciju Chrome je program koji je pustio najviše malicioznih softvera u računar u 2010. godini, pa sad ti vidi ko priča gluposti.

Neki link? Nije da hocu da provociram, ali iz licnih interesa bi mi valjao, da ne trazim, a red je da se argumentovano podkrepis ;)
 
Natrag
Top