google chrome otkaze

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
9
redovno chrome otkaze bar jednom dnevno.zadnjh nedelju dana to se obavezno dogodi u 20 h i 21 min.nije mi jasno kako svaki dan u isto vreme ?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Deinstaliraj to i instaliraj sa njegovog sajta.Navukao si neki poup.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Idi u podesavanja Google Chrome-a,pa otvori exstenzije.Vidi sta imas unutra i sve sto ti nije potrebno izbrisi.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ajde sedi opet veceras u to vreme pored kompa i pazljivo gledaj sta ce da se desi, ali ovog puta otvori dva pretrazivaca odjednom. Znaci ako imas Google Chrome, pored njega otvori paralelno jos neki iz obimnog arsenala, da bi vidli da li je to ograniceno na taj jedan ili uopste.
Takodje glavna stavka proveri da li u to vreme totalno gubis internet konekciju ili ne.
E sad glavna fora, gledaj da li se tokom gubljenja konekcije desava neki pozadinski transfer za koji ti ne znas. Skini program pod nazivom Internet Cell Boost, i prati situaciju sta se desava.

Treba imati u vidu, da ako si preko nekog mobilnog provajdera sa ogranicenim internetom, da se tu vrse apdejti potrosnje na 12 sati, pa mozda na trenutak izgubis konekciju, sto i nije tako strasno. Ti u svakom slucaju posalji poruku sta se desilo, jel ovde u poslednje vreme od kako smo situirali vecinu plejera i nema Bog zna sta da se procita, pa ce tvoj slucaj nesumljivo da se ispegla pod stavkom Zanimljivosti, ako nista drugo...Hmmm, ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
9
nije ovo velik problem meni ,pokrenem opet i sve radi bez problema.ceo dan je ukljucena igrica na internetu i nema problema(istovremeno sa igricom radi i chrome slusam muziku,chrome otkaze igra ne) ,zanimljivo je sto chrome otkaze uvek u isto vreme .pitao sam i mnoge i niko nezna u cemu je problem.videcemo veceras praticu sta se desava ovo je veoma zanimljivo da uvek i isto vreme otkaze ) virusi provereno nema,malvare ocisceno i uklonjeno cekam 20:21
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
9
20:25 chrome radi )
instalirao Malvarebytes i pronasao malvare ,verovatno je taj pravio problem.do sada koristio iobit malvare fighter koji ovo nije pronasao ? hvala svima na pomoci nadam se da je problem resen ))
 
Natrag
Top