golf 4 dizel prijava kvara

Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
23
pozdrav drugari,moze li mi ko pomoci,imam golfa 4 2002 gp 74 kw,u voznji mi se pojavilo nesto na board komp.~motorstorg werkstatt~ i blinka mi grijac.nista nisam osjetio na motoru,na vuci,pali normalno samo sto to pise i sija.E zanima me jel neko imao slicno iskustvo.Je li moguce da je nakon sipanja goriva prijavio gresku pa ju mora ponistiti komp.jer mi se to pojavilo nakon jedno 20 km posto sam nasuo goriva na drugoj pumpi gdje inace sipam.e sad jel to slucajnost ili je do goriva..zelio bi cuti i vasa misljenja.pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
336
Vozim 'francuza' pa mi ta terminologija nije baš bliska, ali iz priče sa ljudima kapiram da je to isto kao kad se na ostalim autima upali ona 'check engine' lampica, što će reći da bi bilo dobro da ti neko autodijagostikom očita kod greške koju je bord registrovao. Može biti mnogo toga, od potpunih banalnosti pa do nekih nešto malo ozbiljnijih kvarova.
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
23
e drugari rijesio sam problem,kao sto je peca rekao banalnost.crkao mi prekidac stop svjetala ,onaj sto bude na papucici kocnice,probija struju.eto ako se jos kome desi tako da zna.
 
Natrag
Top