Godišnjica mature

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Da li idete na proslave godišnjice mature?

Ja sam se odselila iz rodnog grada i volim ovakva okupljanja jer nemam često priliku da viđam školske drugove.
Vratimo vreme unazad,dobro se provedemo....
Naravno,ima i onih kojima nije stalo do toga i redovno se ne pojavljuju.
Srećom,još uvek je više nas koji dolazimo,prvo u školu,razredna nas sve prozove,a posle naravno u kafanu kako red nalaže.:)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Da li idete na proslave godišnjice mature?

Ja sam se odselila iz rodnog grada i volim ovakva okupljanja jer nemam često priliku da viđam školske drugove.
Vratimo vreme unazad,dobro se provedemo....
Naravno,ima i onih kojima nije stalo do toga i redovno se ne pojavljuju.
Srećom,još uvek je više nas koji dolazimo,prvo u školu,razredna nas sve prozove,a posle naravno u kafanu kako red nalaže.:)

Ja idem redovno. Išao u ekonomsku a razredi bili veliki, 43 nas bilo u odjeljenju, od toga samo 7 muških i ja koji sam ni tamo ni vamo. :lol: Bude super mada nekih više nema. C'est la vie.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Na žalost ne...Moji su prijatelji još uvek svuda po svetu, ali nadam se da čemo se jednog dana ponovo sresti i videti posle toliko godina.

Bilo bi mi jako drago da vidim koliko je ko uspeo da ostvari svoje snove.. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ja sam ovde najmlađi na temi (zasad). Proslavili smo 5 godina mature i bilo je jako lepo, a sledeće treba da bude tačno 10. Nije da sam se uželeo svih tih ljudi, jer sa onima sa kojima želim, još uvek sam u kontaktu, ali ima neke draži u tom okupljanju. yes3 A i alkohola. :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja sam u gimnaziji imala odličnu ekipu za ''zezanje''. Nažalost, većina njih je otišla u inostranstvo..., ali kada su ta okupljnja u pitanju, odazivam se obavezno...Doduše, za sada samo jednom...ali ićiću i sledeći put...Ono što je meni bilo interesantno, da su se pojavili ljudi koji su mnogo udaljeni, a oni koji i dalje žive u istom mestu nisu...To nisam razumela...Da li su u pitanju kompleksi ili nešta drugo, ne znam...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Cesto se zapitam gde su svi ti ljudi. Proslavili smo samo 5 godina. Od tada nikog nisam ni cuo ni video ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sa onima sa kojiam se družio u srednjoj uglavnom sam i dalje u kontaktu, sa mnogima nisam, ali ta okupljanja umeju da budu zanimljiva, tako da se ne propuštaju, za sada yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ono što je meni bilo interesantno, da su se pojavili ljudi koji su mnogo udaljeni, a oni koji i dalje žive u istom mestu nisu...To nisam razumela...Da li su u pitanju kompleksi ili nešta drugo, ne znam...

Kod mene je isti slučaj,svi koji smo dalje se pojavimo za razliku od onih koji su tu u mestu.

Ja idem redovno. Išao u ekonomsku a razredi bili veliki, 43 nas bilo u odjeljenju, od toga samo 7 muških i ja koji sam ni tamo ni vamo. :lol: Bude super mada nekih više nema. C'est la vie.

Blažen među ženama od rane mladosti.Sad mi je jasna tajna tvog uspeha.:D

Kod mene u odeljenju je bilo nas 36 ,od toga samo 2 muškarca.Jedan je bio totalno feminiziran,mada bi se sad to moglo nazvati i metro,valjda.Srećom tada taj pojam nije postojao.

Cesto se zapitam gde su svi ti ljudi. Proslavili smo samo 5 godina. Od tada nikog nisam ni cuo ni video ...

Zašto ti lepo ne uzmeš stvar u svoje ruke pa organizuješ okupljanje?
 
Natrag
Top