Goca Tržan hoće u Survivor

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Goca Tržan hoće u Survivor


Popularna pevačica tvrdi da neće prihvatiti ponude za ulazak u "Velikog brata VIP" i "Farmu", međutim rado bi se takmičilau rijatlu Survivor.

Pop pevačica Goca Tržan kaže da pored svih rijalitija koji se trenutno emituju kod nas jedino želi da bude učesnik onog najekstremnijeg - Survivora!
v158968p0.jpg


"Imala sam nekoliko ponuda za rijalitije, ali nemam vremena za takve stvari. Ne volim koncepcije ostalih rijalitija jer suviše ugrožavaju privatnost takmičara", kaže Goca za list "Press".

Za eventualno učešće u Survivoru još ima vremena da odluči, a u međuvremenu će promovisati nove pesme sa maksi singla "Mastilo".

"Sve pesme govore o ljubavi, a dobri tekstovi su podržani odličnom muzikom. Sve zvuči onako kako sam oduvek želela. Pesma "Ljubav, ti i ja" proizvela je odlične reakcije publike. Ako se po jutru dan poznaje, biće to veoma uspešan album".

Osim novih pesama, popularna pevačica promoviše i novi provokativni imidž. Na promo fotografijama je potpuno naga, a pokazala je i novu tetovažu na dnu leđa.

Iako kaže da se ponekad oseća jako usamljeno, razlog tome nije kriza u braku sa Ivanom Marinkovićem.

" Glupe su priče da se razvodim! Brak mi nije klimav, čak planiram da proširim svoju porodicu, ali ne u skorijoj budućnosti".



Izvor: Mondo
 
Natrag
Top