Goca Marinkovic

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Mozda njemu imponuju takve zene,nije ona jaka fizicki,samo tako izgleda,zato sto je zena borac...
Zato se brakovi i raspadaju ovako brzo, jer su zamjenjene uloge. Ako njemu i odgovara takva žena, garantujem ti da nijednoj ženi ne odgovara muškarac koji je slabiji od nje ( ovo govorim iz sopstvenog iskustva ). Možda jedno vrijeme, poslije se ženi takav muškarac zgadi i ona počinje da ga ponižava, svjesno ili nesvjesno, ali prirodno je uvijek bilo, da muškarac treba da bude jači, odlučnji, pogotovo psihički. Samo uz takvog muškarca, žena može da se smiri i da postane prava žena. Sve druge kombinacije kratko ttraju. Vjeruj mi da je ovo živa istina. I Goci će kad tad dosaditi onaj njen, pazi šta ti kažem, jer je ona faca i džek i treba da nađe većeg mudonju od sebe, ali se bojim da to neće ići lako.:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Zato se brakovi i raspadaju ovako brzo, jer su zamjenjene uloge. Ako njemu i odgovara takva žena, garantujem ti da nijednoj ženi ne odgovara muškarac koji je slabiji od nje ( ovo govorim iz sopstvenog iskustva ). Možda jedno vrijeme, poslije se ženi takav muškarac zgadi i ona počinje da ga ponižava, svjesno ili nesvjesno, ali prirodno je uvijek bilo, da muškarac treba da bude jači, odlučnji, pogotovo psihički. Samo uz takvog muškarca, žena može da se smiri i da postane prava žena. Sve druge kombinacije kratko ttraju. Vjeruj mi da je ovo živa istina. I Goci će kad tad dosaditi onaj njen, pazi šta ti kažem, jer je ona faca i džek i treba da nađe većeg mudonju od sebe, ali se bojim da to neće ići lako.:)

Dobro to su sad teorije,sta znam,ne mozemo da pricamo da je covek papucar,samo zato sto nije poznat,ne znamo kakav je u kuci...

Ne bi imala dete s njim,da joj ne odgovara...

garantujem ti da nijednoj ženi ne odgovara muškarac koji je slabiji od nje

Ovo ti verujem...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Goca me svaki put tj. svakom epizodom oduševi...ma carica je...u ovoj igri sa blatom je bila extra...:)
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
16
jaka zena nema sta,samo mora nauciti da ne moze uvek kako ona kaze,i mnogo je glasna brate.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nisam mogla da vjerujem da je žena onoliko pokvarena, osvetoljubiva, prosta , da onoliko ogovara . I onaj njen pobjedonosni osmjeh, kada je Knez izbačen, kao eto, osvetila sam ti se. Stvarno je žena dno dna.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nisam mogla da vjerujem da je žena onoliko pokvarena, osvetoljubiva, prosta , da onoliko ogovara . I onaj njen pobjedonosni osmjeh, kada je Knez izbačen, kao eto, osvetila sam ti se. Stvarno je žena dno dna.

Svakakve prica sam slusala o njoj ali opet sam isla onom linijom ma ljudi svatsta pricaju. Na zalost izgleda da je sve to bilo istina. Zena je dno dna.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Potpisujem, Besherat i Ljubo. Isprva sam mislio da je fer fajterka, ali sad vidim da bi prodala rođenu majku za 100 evra, takvo je to pokvareno stvorenje.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dobro, da ne preterujemo... :lol: A jel u pitanju novih ili starih sto dindži? :dntknw: :lol:
 
Natrag
Top