Gmail "Someone has your password"

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Nema problema ne koristim ga kad i on.
Posteno.Imas program Malwarebytes Anti-Malware,koji ce da sprci upadanje na tvoj nalog.a u podesavanjima mozes da odstikliras da te opominje kada se to desava.Imas trial verziju,a imas na toorentu i Crack vrzije.Taj program je ujedno dobar uz AV,jer kupi gamadi sto AV ne moze.Tako si duplo na dobitku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Skinuo sam "Malwarebytes Anti-Malware" ali mi sada on blokira "POP Peeper"?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Skinuo sam "Malwarebytes Anti-Malware" ali mi sada on blokira "POP Peeper"?[/QUOT
Tesko je imati i dobru zastitu i poneke programe.Kad si na POP-u otvori Malwarebytes i idi u general setings i tamo sa komandom Enabled idi na strelicu i klikni na disabled.tako ces iskljuciti program,ali ce ti komp i Gmail biti nezasticeni.
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Komsijski net, Gmail, POP Peaper i Mailwarebytes :)
Samim tim sto si na WiFi moguce je doznati lozinke ako se neko postavi izmedju kompa i rutera (MTM napad)
Na Gmailu se moze podesiti opcija dvostruke zastite, odnosno da stigne kod na mobilni koji treba zatim upisati da bi se pristupilo nalogu. Inace koristim Yahoo mail, pokazao se pouzdanijim jer Gmail zna da nepotrebno iskomplikuje stvari.
Programe koji proveravaju postu kao POP Peeper i sl. ne treba koristiti iz vise razloga. I na kraju ne vidim sta je problem odjaviti taj Gmail nalog ako vise nije potreban.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Sam naslov ti govori da neko ima tvoj pasword,onda ga verovatno koristi,a to moze biti neko ko te dobro pozmaje.
 
Natrag
Top