Gmail "Someone has your password"

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Koristim komsijin net i s vremena na vreme dobijam poruku "da neko ima moj password ili da je neko pristupio mom g mail nalogu"
"Someone has your password"
"Someone just used your password to try to sign in to your Google Account"

"Google stopped this sign-in attempt, but you should review your recently used devices"

Posle toga kada hocu da udjem u nalog na pocetnoj strani mi izbaci jedino opciju promene passworda.
Kada promenim password pa udjem u nalog odem na "review your devices now" i tu mi izbacuje:
Location: Belgrade, Serbia
Browser: Internet Explorer 10.0
IP address: 79.101.164.133
U vecini slucajeva bude jedna ista IP adresa koja se nalazi u Dorcolu,po nekada budu neke razlicite adrese u par slucajeva je bila IP adresa iz Jagodine.
Prvo sam pomislio da nije nesto do toga sto za proveru maila koristim "pop peeper" pa mozda nesto zbog toga "brljavi" ali koliko vidim uvek bude pristupanje sa internet explorerom a ja koristim mozilu.
Da li postoji neko resenje ili da se nekako dozvoli pristup mom mailu ali da mene vise ne obavestava i da mi ne trazi vise promenu passworda ne mogu vise da se bakcem sa stalnim promenama passworda.
Na mailu ionako ne cuvam poruke tako da mi nije ni vazno ako mu neko i pristupi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Složi kombinaciju od malih, velikih slova i brojeva. Sigurno si koristio neku jednostavniju šifru ili si kod korištenja tuđog kompjutera zaboravio da se odjaviš sa gmaila.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Password mi jeste kombinacija malih,velikih slova i brojeva,nisam koristio tudji kompjuter samo koristimo isti net ja i komsija a uvek se odjavljujem sa svih mailova,tako da nije do toga.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Password mi jeste kombinacija malih,velikih slova i brojeva,nisam koristio tudji kompjuter samo koristimo isti net ja i komsija a uvek se odjavljujem sa svih mailova,tako da nije do toga.

Ako vec znas ip adrese koje su ti pokusale pristupiti majlu pogotovo ako su od istog provajdera kao od tvog komsije onda prijavi to provajderu neta!
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Ne treba mi takva vrsta pomoci,samo bih da nekako iskljucim to obavestavanje i da mi ne trazi vise promenu passworda a nije mi vazno i ako se neko koristi tim mailom.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
pa napravi nov account za gmail? ako kazes da nemas nista posebno na koristenem mailu....koliko vec sam ja vec bacio u smece pa napravio novi.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Ne treba mi takva vrsta pomoci,samo bih da nekako iskljucim to obavestavanje i da mi ne trazi vise promenu passworda a nije mi vazno i ako se neko koristi tim mailom.
Nisam ni mislio da ti pomognem bilo sta.Ata mislis,da li tvoj komsija ima problema sa internetom zbog tebe.Druga je stvar kad on zna pa se rasporedite.
 
Natrag
Top