Gmail-problem

Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
23
Bok...
Imam problema sa zadnjom verzijom Gmail-a. Hoću poslat fotke, i prilikom prilaganja datoteka, sve mi zablokira. Kursor se iz strelice pretvara u okomitu crticu i ništa ne mogu napraviti. Ne mogu ni zatvoriti Mozillu na na normalni način, jedino preko Task Managera. Mozilla mi onda šalje neobičnu poruku o nekim karticama, ali to ne razumijem.
Problem se ponavlja kod oba moja gmail računa. Međutim, pokušao sam, kontrole radi, bez podizanja fotki, samo ubacivao tekst, i opet je gmail zablokirao nakon nekog vremena.
Skenirao sam Malwarebytesom, SuperAntiSpywareom, Avastom, S&D i sve je bilo ok.
Znam da je bilo problema oko nove verzije Gmaila, ali ovo nisam nigdje susreo. U čemu bi mogao biti problem???
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Probaj da postaviš sliku greške da bi videli u čemu može da bude problem.
Za svaki slučaj probaj deinstalirati programe sa revo uninstalerom koji su pravili probleme i zatim ih ponovo instaliraj.
Ali ipak izbaci ovde naforum grešku da vidimo.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Morati ćeš najverovatnije da srušiš sistem i digneš ga na novo nešto se negdje uvuklo ili izbrisalo, to ti je najbolje i najbrže iako se čini
složenim dok na kraju skeniranjem i traženjem izgubiš više vremena nego za dizanje nanovo sistema i sigurno će da radi bolje .Uvjerio se više puta ako je tako nešto komplicirano a ima veze sa nekom izgubljenom datotekom ili ..nečim drugim..
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
23
Sa Internet Explorer-om nemam te probleme kao sa Mozillom.Ako uspijem skinuti sliku greške stavim na Forum...Inače nemam ostalih zamrzavanja, barem za sada. Hvala svima na trudu...
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Mozda ti neki add-on na Mozilli pravi problem. Pokusaj da reinstaliras Mozillu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
23
Promijenio sam Browser (Explorer) sa kojim nemam problema.Kad nađerm vremena pokušat ču reinstalacijom "mozill-e" ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2012
Poruka
8
pošto je tema "gmail problem" nadam se da ću pitanje postaviti na pravom mestu. naime, jel neko već imao problem sa logovanjem na gmail zbog godine rođenja (ono, imate manje od 13 god) ako jeste da li ga je rešio i da li je uopšte moguće rešiti bez uplate pay pal karticom? znam da pitanje deluje glupo i da je lako otvoriti novi nalog ali je na tom nalogu više važnih mejlova do kojih ne postoji način da dođem osim ako ne vratim taj nalog. posle puno pokušaja svega i svačega sada mi je ostalo još 23 dana do konačnog gašenja tog naloga.
 
Natrag
Top