Gmail - pitanje

Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Da li može neko da mi kaže da li je ovo stvarno ili je to "zamka":

"Хеј, ово је важно: немамо е-адресу или број телефона за поновно добијање лозинке за ваш налог. Нећемо моћи да вам помогнемо ако изгубите приступ. Одмах додајте информације |Одбаци."

Ovo obaveštenje dobijam svaki put kada se ulogujem na Gmail.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Da li može neko da mi kaže da li je ovo stvarno ili je to "zamka":

"Хеј, ово је важно: немамо е-адресу или број телефона за поновно добијање лозинке за ваш налог. Нећемо моћи да вам помогнемо ако изгубите приступ. Одмах додајте информације |Одбаци."

Ovo obaveštenje dobijam svaki put kada se ulogujem na Gmail.

Poruke takvog sadržaja samo brišeš ni ne otvaraš ih.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
39
Da li može neko da mi kaže da li je ovo stvarno ili je to "zamka":

"Хеј, ово је важно: немамо е-адресу или број телефона за поновно добијање лозинке за ваш налог. Нећемо моћи да вам помогнемо ако изгубите приступ. Одмах додајте информације |Одбаци."

Ovo obaveštenje dobijam svaki put kada se ulogujem na Gmail.

pa vjerovatno u podešavanjima Gmail-a (ili kad si kreirao nalog)nisi dodao alternativnu email adresu na koju možeš dobiti novu lozinku ako postojeću zaboraviš.
odeš na:
podešavanja-nalozi i uvoz-podešavanje Google naloga i tu dodaš alternativnu email adresu
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
pa vjerovatno u podešavanjima Gmail-a (ili kad si kreirao nalog)nisi dodao alternativnu email adresu na koju možeš dobiti novu lozinku ako postojeću zaboraviš.
odeš na:
podešavanja-nalozi i uvoz-podešavanje Google naloga i tu dodaš alternativnu email adresu

tako je ja sam nedavno kreirao novi account na gmail i "morao" sam dati broj mobitela na koji mi je odmah došao code kojim sam aktivirao račun i više mi ništa nešalju :dntknw:
 
Natrag
Top