Šta je novo?

Gmail - pitanje

• Začetnik teme nikdemark
  • Datum pokretanja
nikdemark

nikdemark

Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.443
Da li može neko da mi kaže da li je ovo stvarno ili je to "zamka":

"Хеј, ово је важно: немамо е-адресу или број телефона за поновно добијање лозинке за ваш налог. Нећемо моћи да вам помогнемо ако изгубите приступ. Одмах додајте информације |Одбаци."

Ovo obaveštenje dobijam svaki put kada se ulogujem na Gmail.

Ana_ana

Ana_ana

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.643

"Хеј, ово је важно: немамо е-адресу или број телефона за поновно добијање лозинке за ваш налог. Нећемо моћи да вам помогнемо ако изгубите приступ. Одмах додајте информације |Одбаци."

Poruke takvog sadržaja samo brišeš ni ne otvaraš ih.

T

tester

Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
39

pa vjerovatno u podešavanjima Gmail-a (ili kad si kreirao nalog)nisi dodao alternativnu email adresu na koju možeš dobiti novu lozinku ako postojeću zaboraviš.
odeš na:
podešavanja-nalozi i uvoz-podešavanje Google naloga i tu dodaš alternativnu email adresu

parabolicxtc

parabolicxtc

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.846
pa vjerovatno u podešavanjima Gmail-a (ili kad si kreirao nalog)nisi dodao alternativnu email adresu na koju možeš dobiti novu lozinku ako postojeću zaboraviš.
odeš na:
podešavanja-nalozi i uvoz-podešavanje Google naloga i tu dodaš alternativnu email adresu
tako je ja sam nedavno kreirao novi account na gmail i "morao" sam dati broj mobitela na koji mi je odmah došao code kojim sam aktivirao račun i više mi ništa nešalju :dntknw: