Gmail nalog - problem

Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Da li neko zna kako da rešim problem oko kreiranja GMail naloga? Naime, kada ubacim sve osnovne podatke za kreiranje GMail naloga i pošaljem, sledeće što mi se otvori jeste da mi ne prihvata lozinku i traži mi da ponovo unesem lozinku (neophodno je da ima 8 ili više od 8 karaktera). Isprobao sam sve moguće kombinacije tipa brojevi, reči i kombinovano, ali ne uspeva. Ako neko već ima GMail, neka mi objasni kako da postupim.
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Imam ja gmail... i nikad nisam imao problema sa lozinkom...

najbolje je da stavis sliku pa da vidimo i resimo sto pre.... Dali je sigurno problem lozinka?
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
proveri dal ti je iskljucen caps lock...
zatim kada kucas korisnicko ime, budi siguran da ga niko nema(verovatno ce ti i pisati)
a za sifru probaj neku kmbinaciju, ali samo sa brojevima, i budi siguran da si dobro otkucao...
i dole gde imas sliku za potvrdu, pazljivo pogledaj da li si uneo zanke sa slike(pazi ako su neka slova zadebljana, njih kucaj shift pa to slovo)
javi dal si uspeo...
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
proveri dal ti je iskljucen caps lock...
zatim kada kucas korisnicko ime, budi siguran da ga niko nema(verovatno ce ti i pisati)
a za sifru probaj neku kmbinaciju, ali samo sa brojevima, i budi siguran da si dobro otkucao...
i dole gde imas sliku za potvrdu, pazljivo pogledaj da li si uneo zanke sa slike(pazi ako su neka slova zadebljana, njih kucaj shift pa to slovo)
javi dal si uspeo...

Probao sam, ali ne uspeva. Kada unesem lozinku (a koristio sam samo brojeve i to više od 8 karaktera) i kada sve ostale podatke pošaljem, sledeće što mi otvori jeste ova poruka: Поново унесите жељену лозинку. Stvarno mi nisu jasni.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Aj ovako...kada udjes u polje za kreiranje novog korisnika, unosi redom podatke, ime, prezime, pa onda ime za majl, i klikni na check avaibility...
ako kaze avaible, nastavi dalje...
zatim unesi sifru...
pa potvrdi...
zatim izaberi pitanje i postavi odg...
i ukucaj tekst sa slike...
(sad sam ja napravio jos jedan profil, i nisam imao uopste problema...
za sifru sam iz zezanja stavi "coravabaka" i proslo je iz prve...

probaj samo sa slovima, i nek budu mala slova...
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Aj ovako...kada udjes u polje za kreiranje novog korisnika, unosi redom podatke, ime, prezime, pa onda ime za majl, i klikni na check avaibility...
ako kaze avaible, nastavi dalje...
zatim unesi sifru...
pa potvrdi...
zatim izaberi pitanje i postavi odg...
i ukucaj tekst sa slike...
(sad sam ja napravio jos jedan profil, i nisam imao uopste problema...
za sifru sam iz zezanja stavi "coravabaka" i proslo je iz prve...

probaj samo sa slovima, i nek budu mala slova...

Ima jedna stvar koju sam zaboravio da kažem. Kada koristim IE8 ili Firefox 3.6.3. i kada kliknem na Otvorite Nalog na Gmail-u, ne otvara mi stranicu uopšte. Kada koristim Operu sa aktiviranim Opera Turbo, otvara mi stranicu. Tu mi nije jasno zbog čega mi to radi, ali nema veze.
Nego da se vratim na ovu temu koju sam započeo.

Kada otvaram Otvorite nalog, nailazim sledeće:

Почните да користите Gmail
Име:
Презиме:
Жељено име за пријаву: @gmail.com
Изаберите лозинку:
Поново унесите лозинку:
Питање за сигурност:
Одговор:
Секундарна адреса:
Локација:
Верификација речи:
Услови коришћења услуге.

Što se tiče check avaibility, nisam ga uopšte pronašao. Te podatke koje sam napisao, lepo unesem i prosledim. I šta na kraju dobijam? Dobijam da ponovo unesem lozinku, iako sam uneo. Daću Vam link, pa Vi proverite.
Kod:
[URL]https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fui%3Dhtml%26zy%3Dl&bsv=zpwhtygjntrz&scc=1&ltmpl=default&ltmplcache=2[/URL]
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Imam ja gmail... i nikad nisam imao problema sa lozinkom...

najbolje je da stavis sliku pa da vidimo i resimo sto pre.... Dali je sigurno problem lozinka?

U pitanju je lozinka. Koliko god izmislio neku reč ili broj za password, ne uspeva. Nisu mi stvarno jasni.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
mozda je do kodnog rasporeda...ako si menjao tastaturu,(a vidm da jesi) i ako ti je postavljeno na serbian latin, izmeni na english, i tada probaj... i otkucaj sve na english tastaturi...probaj tako...
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
mozda je do kodnog rasporeda...ako si menjao tastaturu,(a vidm da jesi) i ako ti je postavljeno na serbian latin, izmeni na english, i tada probaj... i otkucaj sve na english tastaturi...probaj tako...

Isprobao sam na english tastaturi. Ne vredi. Inače, kada sam na tom sajtu, aktivirao sam opciju Opera Turbo, da bi lakše ušao (kada deaktiviram tu opciju, stranica mi se ne otvara). Inače, koristim Telekomov ADSL, pa se pitam da nije do njih?
 
Natrag
Top