Gluu me - društvena mreža za android (nova aplikacija 20.04.2012)

Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
1.437
nova aplikacija Gluu.me

Gluu.me je globalna društvena mreža, program koji vam omogućuje da biste pronašli ostale Gluu.me korisnike na karti i komunicirate s njima, i to sve besplatno. Nađi svojih prijatelja na trenutnoj lokaciji, ili na novoj lokaciji klikom na "Connect" (opcija za upoznavanje novih ljudi)

1.jpg
2.jpg


3.jpg
4.jpg


Mjesto i praćenje
Potražite svoje prijatelje na našoj interaktivnoj karti Google, dođite u dodir s njima, praćenje u realnom vremenu, ili potražite nove prijatelje prema lokaciji.
Jednostavnim dodirom na vaš lik na karti, podijeliti svoju lokaciju na vašem Facebook profilu, Twitter ili Google +!
ili se sakrite jednim dodirom na HIDE LOCATION ili HIDE FROM GROUPS, budi odmah nevidljiv za sve korisnike ili pojedine skupine korisnika. Vaša privatnost je uvijek zaštićena.

Poruke
Kontakt individualnog slobodnog korisnika ili grupa "GLOBAL MESSAGING" putem Gluu.me chat opcije. Na karti pritiskom na nečiji karakter u vašem popisu kontakata, skupine, pa čak i profila možete doći do ljudi iz bilo kojeg dijela na karti.

Medij
Prenesite fotografije ili videozapise i podijeliti ih među svojim prijateljima ili na drugim društvenim mrežama. Vaš upload bit će obilježen na karti. Ili, jednostavno dodirnite tipku Media pretraživajte karte i gledaj video poslan od drugih korinika.

Gurkanje korinika
Gurni svoje prijatelje ili nepoznate korisnike, i zabavite se. Najbolji način za šarm novih ljudi!

Push obavijesti
Gluu.me će vam poslati obavijest svaki put kada imate novu poruku ili gurkanje, čak i ako ste offline. Uz Gluu.me je lako komunicirati!

Profil
Neka drugi ljudi saznajui o tome tko ste. Vaše informacije možete dijeliti, lakše ćeteupoznati nove prijatelje. S druge strane, Imajte na umu da samo informacije koje dijelite je korisničko ime. Zadžat ćemo vaš broj mobitela i vašu e-mail adresu sigurno i nedostupno drugima. Dijeljenje svih ostalih informacije je pod vašom kontrolom!

Kontakti
Gluu.me omogućuje pristup vašim mobilnim kontaktima izravno iz app. Sortirajte popisa kontakata, postavite grupe i komunicirajte s kim želite, bez napuštanja aplikacije!

Bodovi i stanja
Zaradite bodove i status čineći nove prijatelje na Gluu.me ili dodjeljivanje grupa. Više bodova znači vaš viši status. Na primjer, možete zaraditi status: "Super Star". Skrivanje iza statusa,i zabava počinje.

Datum izavanja: April 20, 2012
Trenutna verzija: 1.3
Podržava android 2.1 and up

skini aplikaciju ovdje:
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.interactive1.gluume&hl=en
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top