Glupi vicevi

Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
362
kupio perica zvaku u prodavnicu i izlijece prodavacica za njim i kaze perica to nijesu zvake no zileti
a perica se na to nasmija od uva do uva
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
362
pita covjek prodavca imate li konjske strune za gusle
ne ali imam kravlje picke za usnu harmoniku
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
362
ulazi Perica u ucionicu sa kurtonom nabijenim na glavu,a uciteljica ga pita: "pobogu Perice,sta ti je to na glavi"? Perica: "pa jesam li i ja koji qurac u ovoj skoli"!?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
362
Lezi seljak na plastu sena. Jednom rukom drka, a drugom zavija
bosanski duvan. Komarac mu slece na grudi, on ga spljeska svom
silinom i izjavi:
- Eh sta ti je zivot nas seljaka. Seks, droga i nasilje
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Dođe čovek kod psihijatra i kaže:
• Gospodine psihijatru, imam jedan veliki problem. Uvek sanjam isti san. Predamnom su jedna velika vrata, a ja ih guram i nikako da ih otvorim.
Psihijatar:
• Ne razumem, pojasnite mi malo šta piše na tim vratima?
Pacjent:
• Piše vuci.

:D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.705
Vicevi su navodno glupi,ali meni idu suze na oči,ne mogu da odvojim jedan i da kažem,e ovaj je najbolji
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2009
Poruka
0
Nadam se da mi necete zameriti ako sam pogresila temu. Nov sam clan pa nisam stigla sve da pregledam. Inace forum je super.

Ps. Antitalenat sam za prepricavanje viceva i unapred se izvinjvam zbog prostote istih

Bila zena koja je imala ogromna usta. Morala je da se slika za licnu kartu i ode kod fotografa. Pojasni ona njemu kako je sramota zbog svoje spoljasnjosti, a on joj kaze: -Gospodjo, ne sekirajte se, kada kazem sad vi recite "ULJE".
I tako dok se on spremao, ona se ogleda u ogledalo, popravi sminku i par puta isproba pozu. Medjutim dok je cela ta priprema trajala, kad je sela u stolicu, zaboravila sta je trebalo da kaze i kad je fotograf rekao sad ona sramotno izusti "ZEJTIN".

Jos jedan koji me uvek nasmeje
Idu mama i cerka iz Cernobila i kaze cerka mami:
- Mama, mama raste mi treca s*sa!
A mama ce njoj:
- Boli me ku**c

Ili druga verzija
Idu mama i cerka iz Cernobila i kaze cerka mami:
- Mama, mama raste mi treca s*sa!
A mama ce njoj:
- Boli me ku**c, a i jos uvek me muci tatina menstruacija!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Kud si krenuo sa tom kantom za zalivanje? -pita žena muža. -Idem da zalijem novogodišnju jelku. -Pa ti si lud,ona je veštačka. -Znam,zato i nisam sipao vodu u kantu.

:rofl::rofl::rofl:
 
Natrag
Top