Gledanje u šolju (talog kafe)

Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Po mom misljenju,ovo je samo babska masta i veze sa vezom nema
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
more, moguce da si ti i u pravu. ima jedan babac kod mene u naselju, grdne pare pokupi za to vracanje. opasan babesljak

Pa mislim jos kad sam klinac bio,mnoge babe su se skupljale da gledaju jedna drugoj u solju,cak je to dobijalo i razmere takmicenja,ali koliko znam,nikad nijedna nije pogodila nista
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Znala sam nekada odlično da gledam , ali kad sam viđela sanduk i kada mi je poslije toga umro otac, više nikada nisam privirila. Inače, crkva strogo zabranjuje ovu zabavu i mislim da su u pravu zbog toga.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Umete li da gledate u šolju? Verujete li da se nešto stvarno može videti iz šara koje je talog kafe ostavio na šolji?

Uh,ja ne umem...Ranije smo drugarice i ja ispijale litre kafe i,naravno,"pogadjale" jedna drugoj sve obzirom da se poznajemo i svaki dan provodile zajedno.Posebno smo volele da "bodemo zelje".Ta "manija" nas je odavno prosla.Nemam neko misljenje,licno iskustvo kad je u pitanju neko ko se tim ozbiljnije bavi da bih mogla da verujem ili ne ali cula sam za vise njih kojima su neke stvari pogodili (slucajnost ili ne...) na osnovu tih reljefa koje pravi talog.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nemam pojma da gledam u šolju...Ali volim da je ''prevrnem'', kada sam raspoložena i kada sam u društvu koje je opušteno...I pored toga što ne znam šta talog i reljef kafe otkriva, znam dobro da odredim da li ću imati dobitak, tu me ''šolja nije slagala''. Znam kada ću imati ozbiljan telefonski razgovor i kada ću ići na neki put. Da li je to moja ''autosugestija'' ili ne, to ne znam. Ali da se sudbina iz taloga šolje može otkriti, u to stvarno ne verujem...
I mislim da uopšte ''gatanje'' bilo kog oblika to ne može da otkrije....
 
Natrag
Top