Gladovanjem do zdravlja

Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
1
Zdravo svima! Ja cu samo da kopiram svoje postove sa drugog sajta da nebih dva puta pisao. Sprovodio sam gladovanje i zavrsio ga pre mesec dana.Moje iskustvo zelim da podelim sa vama.:



Zdravo svima! Vidim kasnim sa komentarem ali ja sam upravo zavrsio 21-dno dnevno gladovanje i zelim da podelim svoje pozitivno iskustvo sa ljudima.
Na gladovanje sam se odlucio odavno ali mi je nedostajao povoljan vremenski period da bih ga sproveo.Samu ideju uvek prati malo bojazni i nepoverenja.Tako da posto sam se odlucio na taj korak pre nekih 26 dana sasvim spontano.Nisam bolestan bio vec iz ciste radoznalosti.
Ja sam sproveo gladovanje koje se sastojalo od pijenja limunade zasladjene medom tj takozvana nerra gladovanje.Sa tim sto sam poslednju tj trecu nedelju pio samo vodu. MMoram da napomenem to da se nisam pripremao kao sto to preporucuju strucnjaci da se jednu nedelju pre gladovanja uzimaju samo voce i povrce.Takodje se nisam klistirao nijednom.Imao sam fascinantno iskustvo tokom gladovanja i sigurno cu ga ponoviti.Mislim da cu sledeci put probati takozvano kaskadno gladovanje.
Izgubio sam 13 kilograma.Osecao sam se sjajno.Skoro svaki dan sam pesacio po deset kilometara a jedan dan sam osecao toliki priliv energije da sam bio prinudjen da dzogiram tih desetak kilometara.To je bilo cini mi se 15-og dana. Prvih dana osecao sam glad ali ne kako je to opisano u strucnoj literaturi poput 'strahovite gladi' i slicno.Znaci nista monstruozno.Posle treceg dana prestao je osecaj gladi i poceo je priliv energije.Osecaj preobrazenja je zaista fantastican.Mislim da veliku ulogu u gladovanju igra nivo svesti coveka.Svaka negativna misao poput straha od smrti,anoreksije ,i ostalih gluposti mora da se odstrani pre toga.Skepticnih ljudi je zaista mnogo i to su svi do jednog oni koji sami nikad nisu probali da gladuju ni tri dana.Nazalost smetaju drugim normalim ljudima da donesu jednu takvu velicanstvenu odluku u zivotu.Ocistiti se duhovno i fizicki i prepustiti svoje telo u ruke Boga ili unutrasnjeg bica-duha ili kako god hocete-donosi samo srecu!!!
Ja se sada osecam duhovno uzdignutim i jacim.Gotovo neverovatan osecaj.Bistro razmisljam i nemam negativnih misli kao ranije.Sada sam u fazi vracanja na hranu.
Ovde sam napisao o svojem iskustvu zato sto se o tome veoma malo zna.Ljudi su prepusteni na milost i nemilost belih mantila i raznih sarlantana koji zaradjuju na zdravljima ljudi.Tu posebno ubrajam farmaceutsku mafiju koja zgrce milijarde na zdravlju obicnih smrtnika koje svojim lekovima jednu bolest 'lece' a drugu stvaraju.
Svima koji se odluce na ovakav korak preporucujem knjigu o gladovanju od Genadija Petrovica Malahova i sve naj bolje zelje u tome kao i uspeh!
Budite zdravi i srecni!


sledeci tekst sam objavio posle nekih mesec dana i takodje ga kopiram ;;

Zdravo svima!

Evo posto je tako reci proslo mesec dana od mojeg gladovanja,ja cu da napisem jos ponesto za sve one koje to interesuje.
Dakle evo ovako.
Za ovo vreme privikavanja popravio sam se 3-4 kilograma. Variram sa tezinom + - jedan kologram. Osecam se super! U medjuvremenu sam poceo da posecujem teretanu i moram da kazem da mi ide veoma dobro. Kondicija na mestu ,kao i figura koja je daleko lepsa nego pre gladovanja. Na stomaku mi je ostalo jos sala ali veoma malo. Shvatio sam da taj pivski stomak i jeste takav zbog emocionalne i uopste zasicenosti raznim hemikalijama i otrovima-kako to govore strucnjaci na tom polju. MMeni se taj pivski stomak veoma mnogo vratio u neku zdravu normalu.Rekao bih da sam se oslobodio raznih zagadjenja. Takode su mi nestali hemoroidi koje sam imao(nisu bili pucali nikada) a nisam ih smatrao za nesto bolesno -vec jednostavno nasledan faktor.Sada ih vise nemam.Oko petnaestog dana gladovanja sam u stolici pronasao parce koze pa sam siguran da je to neki visak mojih unutrasnjuh organa izbacen napolje. Stolica mi se normalizovala i imam redovnu sto ranije nije bio slucaj.To sto izlazi iz mene sada ,ne moze da se poredi sa onim od ranije. Ne smrdi kao nekada i ima svetlo braon nijansu-izgleda veoma zdrava stolica.
Zelim da napomenem i to da sam se sa ishranom veoma lepo snasao i da sam poceo da primenjujem ishranu po Malahovu.Ona se sastoji od NE MESANJA proteina i ugljenih hidrata itd.Jedem sada recimo samo isprzena jaja sa paradajzom ili nekom salatom.Hleb ako jedem onda samo sa povrcem ,medom itd. Meso jedem ali takodje sa salatom ali ne sa hlebom ili krompirom. MOJA ZAPAZANJA SU FENOMENALNA!!!!! Malahov je u pravu!
Ne jedem puno ali zato veoma cesto.Trudim se na svakih dva sata cim osetim glad -da nesto calabrcnem. Osecaj je ekstra!
Dodao bih jos i to da sam promene doneo i po pitanju vode!
Ovde gde ja zivim je voda veoma zagadjena -cesmovaca. Ja sam kupio specijalne filtere koji se ugrade pod lavabo i imaju specijalnu slavinu sa koje tocis vodu samo za pice. Filteri su prilicno skupi. Resio sam da tu vodu zaledjujem pa je otopljenu pijem s tim sto je pre zaledjivanja ostavim 24 sata da ispari hlor. Voda je takvom pripremom FENOMENALNA!!!!!!!!!!!
Pijem je jako mnogo i imam osecaj da se organizam nemoze zasititi te vode koja je veoma pitka. Takodje sam primetio da ta voda posle odledjivanja ima belicasti talog za koji kazu da su to soli teskih metala.Ocigledno ti filteri koje posedujem -ne ciste vodu dovoljno dobro.tU VODU JOS JEDNOM PROFILTRIRAM DA ODSTRANIM TAJ BELI TALOG!
Veoma je cudno to kako se znojim.Jer vise se ne znojim uobicajeno vec nekako lakse ili mozda ja nemogu da iskazem to sto osecam.Rekao bih da voda kroz mene prolazi sa nekakvom lakocom i imam osecaj da se ne zadrzava vise u organizmu kao ranije.

Sada kada vidim gojazne ljude na ulici kako vuku sa sobom po 20 ,30,40 kilograma vise-muka me uhvati.Ti ljudi provedu veci deo zivota teski i ogromni.Sami sebi teret.U depresijama zbog svojeg izgleda.Ma uzas!! Neznaju da mogu za jedno-eventualno dva gladovanja da se dovedu u red! Da se oslobode tereta kako emocionalnog tako i fizickog. Da vrate svoje telo sebi! Da pomognu sebi i svojem telu! Da pocnu potpuno nov zivot bez tromosti,depresija i drugog!
Sta im je potrebno???? Za samo dvadesetak dana ,mogu da se oslobode najmanje 10-15 lilograma.Oni sa vise tecnosti mogu da izgube i do 20-25 kg za taj period.Za samo dvadesetak dana mogu da rese problem koji vuku CEO ZIVOT!!!!
pREPORUCUJEM SVIMA !!!! GLADUJTE! POMOZITE SEBI! OZDRAVITE!!!
Eto toliko! Ako nekoga nesto zanima neka pita slobodno!
 
Učlanjen(a)
05.03.2012
Poruka
1
cao

Jel mozes da mi napises kako tacno ide taj recept,tj kako ga pravim???Hvala puno!!!
 
Natrag
Top