gkpluginsLib

Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
moze li neko da mi kaze sta je "gkpluginsLib", ovo mi trazi kada hocu s pojedinih sajtova da odgledam neki film,medjutim ka da dozvolim da se aplikacija pokrene pojavi se ponovo pitanje "do you wont to run this aplikacion"? ja kliknem "run" i onda ponovo se pojavi isto pitanje i tako u nedogled,moze li mi neko reci kako da resim ovaj problem????:give_r:
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Taj plugin je vezan za java machine (javascript, php, html) u pretrazivacu i pokrece JW player, moguce je da imas zastarelu java-u, preuzmi poslednju Java i instaliraj, to bi trebalo da resi problem.
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
koristim Maxton 3,Mozzila mi ne radi dobro iz kog razloga - ne znam kao i chrome vrlo cesto mi zabaguju pa je to pocelo da me nervira onda sam poceo da koristim Maxton,medjutim pojavljuje mi se ovaj problem oko gledanja filmova,da kazem jos da gledanje bilo cega na You Tube-u nema nikakvih problema.
nedavno sam reinstalirao sistem (Win 7) i samim tim instalirao najnoviju verziju Jave,provericu opet....
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Mozilla i chrom iskljucivo finalnu verziju instaliraj, instaliraj i flash player i schockwave player
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
odradio sam sve kako si mi rekao i sad je OK,nikolajub,medjutim meni ostaje stari problem sa Mozzilom i Chrom-om,zabaguju a ne znam razlog tome a interesantno je i to da na desktop racunaru sa istim operativnim sistemom i Mozzila kao i Chrom rade besprekorno,medjutim posto ja vise koristim lap-top (DELL Inspiron 5110) a deci ostavljam racunar - zbog igrica sve to me izludjuje,mozes li mozda da mi pomognes da resim ovaj problem,bio bih ti zahvalan!
:air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
koju verziju mozilla i chrome-a si koristio?
Objasni zabaguju? Crash ili slicno, prijavi neku gresku?
Koliko RAM-a ima taj laptop, koju 7-icu imas?
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
Mozzila i Chrome - najnovije verzije,kad ih reinstaliram neko vreme rade dobro mozda jedan dan,obicno zakoce kad otvorim "new tab"-Chrome,takodje i Mozzila koja zna i da pocrni tj. nevide se zabeleske (adrese omiljenih stranica),kad se otvori "new tab"i kada hocu da se vratim na predhodni onda zakoci i onda moram da iskljucim pa ponovo otvaram Mozzilu ili Chrome,Chrome kada gledam neki film i hocu da gledam u "ful screen-u" kliknem i onda prilikom prelaska na "ful screen" zakoci.
Operativni sistem Win 7 Professional 64 bit
Intel Pentium CPU B950 2,10 GHz
RAM 3 GB DDR3 1333GHz

to bi bilo to....
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Deinstaliraj

K-Lite Codec Pack i trebalo bi da radi kako treba ,mnogi su imali taj problem s njim jer kad pokrenes film pokrene se plugin-container.exe i ti pustis film izadjes ,pustis drugi ,treci i svaki put pokrenes novi plugin-container.exe i cim ih ima 2,3,4 pokrenuta blokira ti pregledac.

Evo sledeci put kada ti blokira idi CTRL+SHIFT+ESC i na kartici PROCESI pogledaj kolko ti je otvoreno plugin-container.exe .KLIK na njega pa klik na Dovrsi zadatak i kad ih sve poiskljucujes radice ti i mozz i chr.. odblokirace se cim iskljucis i zadnji plugin-container.exe

Znaci za pocetak vidi da li imas u kompu K-Lite Codec Pack ,jer obicno on pravi problem nedozvoljava da se ovi pokrenuti plugin-container.exe isjkljuce ,nego vuce i dalje ...


Nadi LAVFilters i njega instaliraj umesto K-Lite Codec Pack-a .

LAVFilters kad skines otpakuj ga i on ti se instalira kao na slici

lavfilters.jpg
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1
Koristim i Mozilu i Chrome i na oba naloga mi izbacuje resku gkpluginsLb za javu kada treba da se aktivira za film,sistem sam reinstalirao,nekoliko puta javu i dalje nista...molim vas za pomoc? :(
 
Natrag
Top