gigabyte gv-rx365512h

Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Kad ubacim ovu grafu u slot i instaliram drajver, zatrazi mi restart i kad treba komp da se upali on zabaguje i ostane ona crna slika na monitoru i nece da se upali pa moram da ugasim na power button i da idem preko safe moda da bi obrisao drajver i da bi komp upalio. Inace maticna je HP Compaq dc7100. Molim iskusne za pomoc, jer hocu da pojacam grafiku, sad imam neku integrisanu od 128 mb a hteo bi jacu... Unapred zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Probao sam i sa tim drajverom opet isto nece da upali komp, prvo se pojavi crna slika i tako sedi pa posle nekog vremena blue screen i mora da gasim komp izvadim grafu i vratim kabel na integrisanu a slika je svo vreme nejasna i ima nekakve kvadratice. Inace radi se o xp-u.

Image729.jpgImage772.jpgImage773.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Pokušaj da prvo uradiš CMOS reset, a zarim u bios-u uključiš da ti primarni vga bude isključivo PCI-E, a zatim kada instaliraš svežu kopiju windowsa, po mogućstvu sa SP3, pokušaj da instaliraš najnovije drajvere, one sa AMD-ovog sajta. ako to ne pomogne, odnesi grafičku kod nekog prijatelja i probaj je, možda ona ne radi kako treba ;). pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Probaj još nešto: reinstalacija sistema s formatiranjem. Ako se bude grafička ponašala isto onda samo jedna stvar; kupi novu!
 
Natrag
Top