Gicko TV- potraznja

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
U ovoj temi iznosite zelje sta zelite da gicko streamuje na svom kanalu i ono sto bude najveca potraznja on ce streamovati u skadu sa svojim mogucnostima.
Pozz I hvala gicku
 
G

gicko24

A streamove bice ovde i eventi postavljani preko kojih ce ici prenosi na yt al samo za exyu sport ABA I Jelen Super Liga i to ako se ne preklapaju prenosi a bice korisceni i ostali serveri za strane lige koje imamo ja imam ARENE 1-4 SK1,2 ESP 1,2 pa pisite sta bi gledali
 
G

gicko24

CASTALBA STRIM STALNI ZA STRANU LIGU:
[raw]<script type="text/javascript"> id="21753"; ew="550"; eh="350";</script><script type="text/javascript" src="http://www.castalba.tv/js/embed.js"></script>[/raw]
A Nasa liga YT Eventi koji ce biti ubacivani uz raspored prenosa samo za nas forum
 
G

gicko24

to je bilo nesto zezalo tad sada ce da radi ide za 10 min liga evrope birajte sa koje arene od 1-4
 
G

gicko24

12.04
16:00-JELEN SUPER LIGA: Javor - Partizan
19:00-Crvena zvezda-Čukarički
PRENOSI JSL ZA SUBOTU TO CE ICI PREKO YT
 
Poslednja izmena od urednika:
G

gicko24

Prenosi za 17.04.2014
Novi pazar-Crvena Zvezda
Partizan-Jagodina
 
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
3
dobra je ideja sa ovim kanalom...nalazio sam ga i na fromsport sajtu...verovatno strimujes preko virtual dub-a jer vidim ponekad pokretne prozore sa tvog ekrana...
 
G

gicko24

xsplit i onda ekran se snima iz tv karte jer tako je jedino ton ok jer to me zeza nesto
 
Natrag
Top