Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
e reci tom majstoru da se ostavi zanata jer nema pojma i da se vrati u skolu na doobuku. ili da dodje ovde na forum i nauci nesto korisno.

Brate sve su to foliranti (kao ne znaju nista), jer ce pored Viste da mu utrapi jos RAM-a koji mu stoji u rafu i ne moze da ga proda nikom, sa izgovorom da taj OS treba vise RAM-a od XP.
Znam ja njih dobro mene su probali da mustraju, ali bez uspeha, jer ja dobro znam sta meni treba, a oni svi hvataju takve ljude na foru, koji se slabije razumeju u kompjutere i konfigurisanje istih.
Tako da me nista ne cudi njegov slucaj;);)
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ne razmisljaj se mnogo uzmi Win 7 mnogo je bolji, jer sam licno drugima install i nisam imao problema
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
a za your unistaler dali bi trebalo da kada krene na disk cleaner da ga pustim da sve sredi da obrise neznam sta je to

Slobodno ga pusti da sam eliminise nepotrebne Registry Junks (djubre), koje sitemski programi prave vremenom i bacaju ih tamo kao TEMP.
Nece ti obrisati nista potrebno, jer on komunicira sa registry-jem i sa Windows-om i odredjuje sta treba da obrise od nepotrebnih file-ova (log-ova, cookies itd).;)
 
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
4.642
Pazi Xp je za mene najbolji XP Professional ali nzm tek cu za koj dan da instaliram windows 7 pa cu da vidim kakav je! Ali najkorisceniji kako vec da se izrazim je XP 100% !
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
steta sto ce jos kratko da zivi ,vec od sljedece godine nece bit update-ova za xp , i ode u istoriju ko win 98.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Pa otprilike svakih 10 god. dolazi do vrhunca nekog OS i kad postane naj stabilniji, oni ga ukinu, jer nema ko da uzima pare za novi OS.
Tako ce biti i sa Win 7, tek treba da naprave Service Pack 1 i onda se moze u potpunosti osloniti na njega, za sad je jos iako je izasao Final, nezakrpljen i nepotpun, tako je bilo i sa XP (stigao do SP3).
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
vec 2012 izlazi windows 8

doduse ja bih se sad vratio na win 98 , cudo os , a sad ti nebi trebao antivirus jer vise niko nepravi viruse za 98, al slabo ima programa za isti.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
pa videcu da ubjedim oca a sta mislite koji je bolji xp ili vista
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
stefkoss napravi particije za xp i win 7 oni su super za igrice i ostalo.tako imaš oba i nemaš problema.
 
Natrag
Top