Ghost Recon Phantoms Online

Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Jel igra neko ovu igru preko steam-a ? Imam problem koji me zesce opasno nervira .
Bas bas cesto mi se desava da me izbaci iz igre u sred partije.
Nije mi jasno kako to da resim , pa ako ima neko da igra ovo i da je imao slicnih problema neka se javi jer stvarno ne znam sta vise da radim. Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Jel igra neko ovu igru preko steam-a ? Imam problem koji me zesce opasno nervira .
Bas bas cesto mi se desava da me izbaci iz igre u sred partije.
Nije mi jasno kako to da resim , pa ako ima neko da igra ovo i da je imao slicnih problema neka se javi jer stvarno ne znam sta vise da radim. Pozzz

A sta ti napise na ekranu pre izbacivanja ili posle?
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Apsolutno nista , kad bi nesto pisalo bilo bi mi lakse ovako nemam pojma
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Neverujem , igram mnogo zahtevnije igre i nikad mi se do sada nije slicno desilo , evo ti slika pogledaj temperaturu posle igranja
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Ma sve sam odradio al isto je , skoro sam i hard formatirao iz nekih drugih razloga .
A procesor kod mene retko kad digne temperaturu iznad 15 stepeni. Nista , sacekacu neki patch ili update posto vidim da nisam jedini koji ima isti problem , evo sad sam video da je ranije bilo problema sa nekim optickim nisanima kad nisanis izbaci te iz igre pa su resili novim patch-om. Nadam se da je tako nesto. Inace hvala ti komso. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Jedino sto mozes probati je u stimu idi na library desni klik na igru properties i nadji opciju verify integrity cache pa ako nesto fali apdejtovace je!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top