Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Genius Map by Mireo

• Začetnik teme 140708
  • Datum pokretanja
140708

140708

Da li neko moze postaviti link od krekovane verzije ove navigacije.
Jako mi se svidela ova navigacija, ali mi je istekao 7 dnevni probni rok.
Ili ako moze upustvo kako se krekuje preko lucky patcher-a posto nisam upucen.

http://www.geniusmaps.com/en

Hvala unapred.

mirkolj

mirkolj

Član
Da imam Dontpanic 4.7.7 i geniusmaps ali na žalost nema besplatno,ja sam to kupio dontpanic prije 3 godine a geniuspam prije 3 mjeseca i super radi ali koliko ja znam nema krekovana verzija u stvari dontpanic ima ali slabo priča i mapa ni za lijek inače nisam zagovornik za kupnju navigacija ali ove su obe navigacije odlične i super rade a nisu ni skupe bile svaka po 50 kuna je koštala i mogu ići na 3 uređaja sa mojim meilom i stalna nadogradnja ,više puta sam brisao na raznim mobitelima i kad je hoću ponovno samo instaliram o kliknem reinstaliraj sadržaj i opet imam sve na njoj najnovije,kažem mape za HR i BiH-a sam probao i samo tako je pokriveno i korektno radi.

mirkolj

mirkolj

Član
Neki dan sam instalirao i Smart Drive i radi odlično i povezuje se sa geniusmapom ili dontpanicom.

david0vich

david0vich

@mirkolj koja ti je verzija mapa na Genius maps navigaciji? NT 2016q4 ili osm

Poslednja izmena:
mirkolj

mirkolj

Član
Ja imam licencu za cjelu Europu ali mi ne treba jer mi puno zauzima pa imam samo instaliranu Hr,BiH-a i Srbiju i evo baš sad bila nadogradnja i pogledaj sam koje su

Prilozi

david0vich

david0vich

Interesantno! Genius maps upravo sada instaliran na tel. sa Google play-a nudi starije mape (Prosinac 2016, V2) za Hrvatsku i ostale zemlje ,a AzNav koji je takodje Mireo odmah instalira 2017_1.
AzNav je besplatna verzija navigacije za Azerbejdzan sa informacijama o saobracaju i dosta mi koristi dok sam tamo (iGO tmc ne radi).
Za Mireo je lako doci do karti, ali bypass... :crazy_pit:.

Hvala za info.