Gej parada uskoro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nemoj da vređaš! Meni je država sama poturila svoju si*u, nisam mogao da odbijem! :D
Čitam da je u BG-u nastala nestašica praćki, nema ih čak ni kod Kineza! Očekuje se napad iz vazduha... :D

Ovo nije bilo na tvoj racun, trebao si i nastavka da kopiras. :D

Ja kako sam cula nema da se kupe klikeri, kuglageri, pracke, kese,zileti i svasta nesto. Kazu nestasice. Oce ljudi da prave rolere.
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2009
Poruka
112
Hteo sam i jednu specifičnu sliku da postavim ali sam odustao zbog naših moderatora, Administratora...........
Samo nekoliko reči:bruka,sramota,neverica,bol u duši i srcu...zašto nam ovo rade i šta hoće sa geyevima ??
Da nam sruše Balkanski ponos i tradiciju porodice.Prokletinje jedne ko su-da su !
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2010
Poruka
164
Pederastija- fffuuuuuujjjj Zivele cure :0girl_smile::girl_in_love::girl_hospital::girl_sad::girl_sigh::girl_in_love::first_move::0girl_smile::curtsey::girl_hide::girl_hospital:
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Danas u Beogradu opsadno stanje. Gej parada po treći put blokira Beograd. Pet hiljada policajaca obezbeđuje paradu ponosa.

Sve praćke i stakleni klikeri rasprodani. Srbija polaže kolokvijum. EU širom otvorenih očiju prati dešavanja. Vlada zadovoljna, pažnja javnosti uperena u drugom pravcu. Korupcija, kriminal, inflacija, Ratko Mladić u drugom planu. Veliki braaaaat sve gleda. Kamere uključene - STOP

ps. Kupovina kupusa i dunja odložena za sledeću nedelju. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
22
hocemo u evropu....e pa nedaju nam ako nemamo pedere
to sto su buljasi,je njihov problem,ni u cemu nisu diskriminisani
ali normalnom coveku je jasno valjda da je to bolest a bolesnici nisu za ulicu

kakva parada to je glupost,200 pedera zeli paradu.....pa dobice je
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
455
Evo sad sam se vratio iz trece smene i posto nisam imao internet na poslu, nisam mogao da vidim sta je sve napisano. Mozda je i bolje tako. Ipak jutro je pametnije od noci. Posto sam prozvan od strane "Sigmunda", red je i da odgovorim. Vreme ti je da izvrsis psihoanalizu samoga sebe. Toliko od mene i cuvaj se na paradi. Vise ti necu odgovarati da ne bih pogorsavao stanje tvoje obolele duse.
Tvoji tekstovi narocito poslednje bljuvotine, samo dokazuju ono na sta sam skretao paznju a to je da ako danas prihvatimo da je normalno biti peder, sutra ce isti pobornici traziti i "prava" pedofila.
A sto se tice pedofila, tu je jedini lek metak u celo. Pederi ionako primaju svaki dan metak.
Zbogom Sigmunde.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Slažem se da je za pedofile najbolji lek metak u čelo. Drugo, nisam ja taj koji je prihvatio da je homoseksualnost normalna pojava , to tvrde svi ozbiljni psiholozi, psihopatolozi, psiho sociolozi svi oni koji se bave ovom oblašću , uostalom i Svetska zdravstvena organizacija je donela tu odluku uprkos pritiscima tradicije. Tu su razni naučni radovi , istraživanja, tone i tone radova. I sad ja ne treba njima da verujem već jednom zatucanom marginalcu koji čak i ne zna zašto je postavio vlastiti avatar . A da se radi o maloumnom čoveku pokazuje sledeća rečenica "Ja mislim da ova parada kao i sve druge aktivnosti u tom smeru, nemaju za cilj borbu za nekakva prava. To ce svima biti jasno kad ta manjina u potpunosti zavlada civilizacijom. Tada cemo morati svi da budemo kao oni da bi smo npr. dobili posao. Na vladajucim pozicijama ce biti samo njihovi itd." Dokle ide ova paranoja .
Na kraju , ovde imamo lep primer da za glupog jutro nije pametnije od noći .
Draženglup@ - Pozdrav
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
[ATTENTION]Ajmo bez vredjanja i malo tolerantnijem tonom[/ATTENTION]
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
18
Ima li neko vijesti sa lica mjesta slučajno? Po raznim javljanjima, okupljanje je u toku i povorka treba da krene za 20-tak minuta. Ima li nereda :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top