Gde ste do sada sve putovali!?

Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Ajde da ne računamo zemlje regiona (Srbija, Hrvatska, BiH, Crna Gora, Madjarska, Slovenija, Makedonija, Rumunija i Bugarska) već neke udaljenije, koje su vam ostale u sećanju.

Posle ću vam ja napisati par živopisnih putovanja po svetu ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
2
Evo ja cu:Hrvatska,BiH,Slovenija,Italija,Madjarska,AlbanijaSlovacka,Ceska,Bugarska,Turska,Izrael,Egipat e sada ja mislim da je to sve.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
69
Pa evo......Srbija,Tajland,Francuska,Egipat,UAE.......:):)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
kako srušiše berlinski zid nekako mi se uvećao broj država jedino su mi nemačku prepolovili....
volim što imam u starom dobrom crvenom SFRJ pasošu pečat DDR Nemačke, baš mi drago...
Ex YU preskačem jer sam bio u tada a nadam se i sada svim bratskim republikama...
pa da krenem onda da je opkoljavam: Albanija, Grčka, Bugarska, Madjarska, Austrija i Italija...
Češka, Slovačka a bio i u Čehoslovačkoj. Poljska, Rusija, Litvanija, Ukrajina.
SR Nemačka pa Belgija,Holandija,Francuska.
Turska i Tunis.
A mogo bi ove godine npr u Egipat...
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
174
pored 6 republika bivse SFRJ bio sam i u Grckoj, Bugarskoj, Rumuniji, Madjarskoj, Slovackoj, Austriji, Francuskoj, Italiji, Monaku
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
20
Veliki deo Evrope i Azije... Irska, Engleska, Švedska, Poljska, Slovačka, Mađarska, Nemačka, Luksemburg, Holandija, Belgija, Austrija, Švajcarska i Italija, uglavnom sve teškim kamionima ili turistički. Od Bugarske preko Turske u Gruziju, Azerbejdžan, Turkmenistan i Tadžikistan... i naravno, Rusija !
Sve to u srećno vreme...
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Za sada sam bio (samo) u Mađarskoj, Austriji i Albaniji (ako ne računamo bivšu SFRJ). A planiram... Šta sve planiram...!
 
Član
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
122
Ex YU , Austrija,Madjarska,Grcka,Italija,Francuska,Spanija,Bugarska :) Nadam se samo da tu nije kraj ... :D
 
Natrag
Top