Gde najradije idete kada izadjete u grad

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Pa zavisi .... Sa kim, kada, ....

Šetnja po keju, pored reke, par piva, romantika, malo muzike, .... To je ono što me opušta. Po kafićima je uglavnom zagušljivo a ja ionako previše trošim duvan .... Zimi retko kada izlazim po gradu, uglavnom sedeljke sa prijateljima i to je to u suštini .....
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pa zavisi .... Sa kim, kada, ....

Šetnja po keju, pored reke, par piva, romantika, malo muzike, .... To je ono što me opušta. Po kafićima je uglavnom zagušljivo a ja ionako previše trošim duvan .... Zimi retko kada izlazim po gradu, uglavnom sedeljke sa prijateljima i to je to u suštini .....
A da te pitam kako je na keju?
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Slabo u poslednje vreme zujim po gradu... sa ljudima se uglavnom vidjam u kucnoj varijanti, tako mi je najopustenije...

A, i kad odem, onda odlazim u bioskop ili na koncert.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Slabo u poslednje vreme zujim po gradu... sa ljudima se uglavnom vidjam u kucnoj varijanti, tako mi je najopustenije...

A, i kad odem, onda odlazim u bioskop ili na koncert.


Takodje....kucna varijanta mi je sasvim ok..ne volim guzvu i zadimljene prostorije, a na koncerte ne idem...volim vise da uzivam u nekoj pesmi kad je lepo cujem a ne buku i pevanje okoline.....
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Volim otici na kafu(msm nebitno sta se pije)sa uzim krugom prijatelja na neko mirno mjesto bez guzve,galame,gurkanja i tuca...
Volim otici na neku klopu,kucna varijanta s prijateljima osobama koje volim koje prave dobru atmosferu...sve moze...velike kafice diskoteke i guzve izbjegavam:)
 
Natrag
Top