Gde letuju poznati?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Gde letuju poznati?

I ovog leta naše zvezde pobacaće "samo neophodno"u svoje firmirane kofere i uputiti se na neke od najatraktivnijih destinacija na svetu.​

v207780p0.jpg



I ovog leta naše zvezde pobacaće "samo neophodno"u svoje firmirane kofere i uputiti se na neke od najatraktivnijih destinacija na svetu.


foto Petar Stojanović
Seka Aleksić, Nataša Bekvalac, Lepa Brena, Ana Nikolić, Goca Tržan i Bojana Stojković otkrivaju na kojim egzotičnim destinacijama će ovog leta prošetati svoje bikinije.

S obzirom na to da će većina njih prvu polovinu leta provesti radno, odmore su planirali za kraj avgusta.
Destinacije su već odabrane, a bikiniji spremni.

Folk diva Seka Aleksić će posle gomile nastupa koji je očekuju, krajem avgusta otputovati u Egipat. Sa suprugom Veljkom boraviće u hotelu "For sizons" u Šarm El Šeiku.

Nataša Bekvalac će nakon medijske pompe koja je pratila poslednjih meseci, spakovati krpice i sa sestrom otići na zasluženi odmor na Mikonos.

"Mikonos je postao tradicija kad sam ja u pitanju, a kada se vratim otputovaću sa ćerkom Hanom na mesec dana u Crnu Goru, gde ću i raditi", najavila je Nataša svoje letnje planove za "Press".

Lepa Brena će svoj godišnji odmor, već po tradiciji, provesti sa sinovima i suprugom u Majamiju, ali će letovanje dobiti i nastavak, i to u vidu krstarenja Mediteranom na koje će Boba i Brena otići sami.

Ana Nikolić je jedina koja se još uvek dvoumi oko izbora destinacije, i na "teškim je mukama".
"U martu sam bila u Dubaiju i napunila baterije, pa će odmor sačekati do septembra, ali još uvek ne mogu da se odlučim između Dominikane i Balija", kaže Ana.

Goca Tržan nema tih problema, njena ruta je trasirana - Poreč, Grčka, pa Crna Gora.

Bojana Stojković, supruga golmana Partizana Vladimira Stojkovića, koja je početkom meseca rodila sina Lava, napisala je na svom "Tvitter" nalogu da je jun u porodici Stojković već isplaniran, a destinacija je najpre Milano, "Vinodolski spa resort", zatim Pariz, a za dalje će još videti.

(MONDO)
 
Natrag
Top