Gde ćete na more ove godine?

Učlanjen(a)
23.05.2010
Poruka
2
gde na letovanje?Grcka ili ne?

Hteli smo u Grcku ove godine.Onako porodicno.Nas cetvoro ,dvoje dece od 8 i 4 godine .Neka preporuka bi mi dobro dosla.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
2
Preporučujem Nei Pori, za porodično letovanje, idealno mesto,
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Preporucujem Vrasnu koja se nalazi izmedju Stavrosa i Asprovalte. Porodicno mesto nema diskoteka, mir i tisina. Plaze predivne, ciste kao i more. U mestu se nalazi hiper market LIDL gde je sve jeftino.

Ovo preporucujem zato sto sam bila tamo sa svojom porodicom. Na zalost ove godine necemo ici jer radim i ne mogu da uzmem odmor kad ja hocu.

Detaljnije o Vrasni imas na sajtu DUGA TRAVEL. Preko njih sam isla i sve je bilo super.

Prosle godine je bilo 25 evra iznajmljivanje automobila. To smo iskoristili i isli smo u Uranopolis,Olimpijadu...itd. Mada imas organizovano isto to preko agencije.

Odlazak u Solun,Uranpolis i jos jedno mesto (ne mogu da se setim sada imena).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.04.2009
Poruka
4
Adresa: Čanj, Crna Gora
Telefon: +382 30 377 051; FAX: +382 30 377 052
Mobilni:+382 69 030 991;+382 68 022 683
e-mail: vila-montenegro@t-com.me
url:

Smještaj na bazi punog pansiona. Telefon se koristi na recepciji. TV u restoranu. Svi gosti dobijaju gratis u neograničenim količinama po želji kiselu vodu, a prva, jutarnja kafa do doručka je gratis! Objekat poslužuje ekološki čistu, filtriranu vodu! Sastavljanje jelovnika je po dogovoru sa grupom ili pojedinačnim gostima. Organizujemo veliki broj osmišljenih izleta i izleta po željama gostiju. Vožnja brodićem na Skadarskom jezeru, obilazak manastira i ručak na brodu. Vlastitim autobusom organizujemo noćne izlaske u svim turističkim centrima: Budvi, Kotoru, Tivtu - u dogovoru sa grupom. Na vrhu hotela je terasa od 500 m2 na kojoj se organizuju igranke svaku drugu noć, a po želji organizujemo i živu muziku.
PRELEPO JE...PROVERENO A GAZDA BRANKO ODLICAN UGOSTITELJ...!
 

Prilozi

  • HOTEL.jpg
    HOTEL.jpg
    76,3 KB · Pregleda: 49
  • PLAVA SALA.jpg
    PLAVA SALA.jpg
    54,1 KB · Pregleda: 44
  • GAZDA I GAZDARICA.jpg
    GAZDA I GAZDARICA.jpg
    72,7 KB · Pregleda: 44
  • GAZDA BRANKO I MLADI GAZDA VOJO.jpg
    GAZDA BRANKO I MLADI GAZDA VOJO.jpg
    80 KB · Pregleda: 43
Poslednja izmena:
Natrag
Top